Natalia Kukulska znalazła PAMIĘTNIK mamy! Małżeństwo Jantar i Kukulskiego wisiało na włosku?

Szokujące treści notatnika Anny Jantar.
Natalia Kukulska znalazła pamiętnik mamy Małżeństwo Jantar i Kukulskiego wisiało na włosku? Natalia Kukulska znalazła pamiętniki mamy. Natalia odkryła bolesną prawdę o związku rodziców - byli ze sobą nieszczęśliwi, myśleli o rozwodzie. Wydawało się, że Anna Jantar i Jarosław Kukulski tworzyli parę idealną. Dziś, ponad 30 lat po śmierci Jantar, światło dzienne ujrzały jej tajemnice. Natalia Kukulska, córka pary, znalazła bowiem pamiętniki mamy! - Znalazła notes pełen zapisków Anny Jantar dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń. Wielu z nich nie zdążyła zrealizować. To była bardzo wzruszająca chwila dla Natalii - powiedziała znajoma Natalii w rozmowie z "Rewią". Natalia odkryła bolesną prawdę o związku rodziców - byli ze sobą nieszczęśliwi, myśleli o rozwodzie. - Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - wyznała osoba z bliskiego otoczenia Natalii w rozmowie z Fakt.pl. W branży aż huczało od plotek o rzekomych romansach Kukulskiego. Więcej niż tylko przyjaźń miało go ponoć łączyć z Ireną Jarocką czy Urszulą Sipińską. Dla Jantar był to cios prosto w serce - z obiema paniami występowała na jednej scenie, dobrze się znały, lubiły. Jednak nie tylko Kukulski miał być niewierny. Podobno i Jantar miała kochanka. - Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało doprowadzić to do rozpadu małżeństwa? - rozważała córka Kukulskich w rozmowie z "Galą". W to, że związek rodziców miał jednak przetrwać wierzy ich córka. W rozmowie z "Galą" powiedziała: - Po śmierci taty znalazłam dowody, bardzo dla mnie cenne, na to, że rodzice mieli być razem.

Wydawało się, że Anna Jantar i Jarosław Kukulski tworzyli parę idealną. Dziś, ponad 30 lat po śmierci Jantar, światło dzienne ujrzały jej tajemnice. Natalia Kukulska, córka pary, znalazła bowiem pamiętniki mamy!

Znalazła notes pełen zapisków Anny Jantar dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń. Wielu z nich nie zdążyła zrealizować. To była bardzo wzruszająca chwila dla Natalii - powiedziała znajoma Natalii w rozmowie z "Rewią".

Natalia odkryła bolesną prawdę o związku rodziców - byli ze sobą nieszczęśliwi, myśleli o rozwodzie.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - wyznała osoba z bliskiego otoczenia Natalii w rozmowie z Fakt.pl.

Anna Jantar - Anna Jantar

W branży aż huczało od plotek o rzekomych romansach Kukulskiego. Więcej niż tylko przyjaźń miało go ponoć łączyć z Ireną Jarocką czy Urszulą Sipińską. Dla Jantar był to cios prosto w serce - z obiema paniami występowała na jednej scenie, dobrze się znały, lubiły. Jednak nie tylko Kukulski miał być niewierny. Podobno i Jantar miała kochanka.

Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało doprowadzić to do rozpadu małżeństwa? - rozważała córka Kukulskich w rozmowie z "Galą".

 Jarosław Kukulski KAPIF

anna jantarAgencja Gazeta

Potwierdza to Andrzej Kosmala, który przyjaźnił się z Kukulskimi, a z Jantar rozmawiał na krótko przed feralnym lotem.

Ostatni raz widziałem Anię dzień przed wylotem do Stanów. Jechaliśmy tym samym pociągiem z Poznania do Warszawy. Ona, jej córka Natalka i ja. Ona wtedy opowiedziała mi, że z mężem źle im się układa i myślą o rozstaniu - wyznał w rozmowie z Se.pl.
Wiem, że wracała do Jarka. Bardzo chcieli jeszcze raz dać sobie szansę... Ona też za nim tęskniła. Czasem trzeba zmienić dekorację, by spojrzeć na świat i problemy właściwie. Wiem, że z tych Stanów chciała szybko wracać. Podobno z kimś zamieniła się biletami, by prędzej być w domu. Potem spotkaliśmy się z Jarkiem, przegadaliśmy całą noc, płakaliśmy. Opowiadał o żonie, pokazywał przepełnione tęsknotą listy... - dodaje jednak na koniec rozmowy.

jarosław kukulski,anna jantar,Kapif

W to, że związek rodziców miał jednak przetrwać wierzy ich córka. W rozmowie z "Galą" powiedziała:

Po śmierci taty znalazłam dowody, bardzo dla mnie cenne, na to, że rodzice mieli być razem.

aga