Córka Whitney Houston zaręczyła się ze swoim bratem

Nietypowy związek.
Córka Whitney Houston zaręczona z bratem Nietypowy związek Córka Whitney Houston. Bobbi, zaręczyła się z Nickiem Gordonem. Mężczyzna był traktowany jak jej brat, bo Whitney Houston przygarnęła go jako chłopca Informacje o zaręczynach córki Whitney Houston, Bobbi Kristiny i Nicka Gordona pojawiały się od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz dziewczyna potwierdziła te doniesienia. - Tak, ja i Nick jesteśmy zaręczeni - napisała na Facebooku. Ich decyzja wywołała wiele kontrowersji. Nick Gordon jest przyrodnim bratem Bobbi Kristiny. Kilkanaście lat temu Whitney Houston postanowiła zaopiekować się chłopcem z trudnej rodziny. Chociaż gwiazda nigdy oficjalnie nie adoptowała Nicka, mieszkał w jej domu w Atlancie, mówił do Houston mamo, a piosenkarka traktowała go jak syna. Córka Whitney postanowiła odnieść się do tych zarzutów. - Pozwólcie mi coś wyjaśnić, nie jesteśmy prawdziwymi bratem i siostrą, on nie jest moim przyrodnim bratem. Moja mama nigdy go nie adoptowała. W rzeczywistości, mamusia była jedyną osobą, która wiedziała, że się spotykamy. Moja mama zna mnie lepiej niż ktokolwiek z was. (...) Ludzie muszą przestać oceniać mój związek. To moja własna decyzja, z kim chcę być - napisała. Chociaż nie są bratem i siostrą ludzie od dawna patrzyli na nich jak na rodzeństwo, to dlatego ich związek wzbudza tyle kontrowersji. Najwyraźniej córka legendy tym się nie przejmuje. Narzeczonym życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Informacje o zaręczynach córki Whitney Houston, Bobbi Kristiny i Nicka Gordona pojawiały się od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz dziewczyna potwierdziła te doniesienia.

Tak, ja i Nick jesteśmy zaręczeni - napisała na Facebooku.

Bobbi Kristina, Nick Gordonscreen Twitter

Ich decyzja wywołała wiele kontrowersji. Nick Gordon jest przyrodnim bratem Bobbi Kristiny. Kilkanaście lat temu Whitney Houston postanowiła zaopiekować się chłopcem z trudnej rodziny. Chociaż gwiazda nigdy oficjalnie nie adoptowała Nicka, mieszkał w jej domu w Atlancie, mówił do Houston mamo, a piosenkarka traktowała go jak syna. Córka Whitney postanowiła odnieść się do tych zarzutów.

Pozwólcie mi coś wyjaśnić, nie jesteśmy prawdziwymi bratem i siostrą, on nie jest moim przyrodnim bratem. Moja mama nigdy go nie adoptowała. W rzeczywistości, mamusia była jedyną osobą, która wiedziała, że się spotykamy. Moja mama zna mnie lepiej niż ktokolwiek z was. (...) Ludzie muszą przestać oceniać mój związek. To moja własna decyzja, z kim chcę być - napisała.

 

Bobbi KristinaScreen z Facebook.com

 

Nick Gordonscreen Twitter

Chociaż nie są bratem i siostrą ludzie od dawna patrzyli na nich, jak na rodzeństwo, to dlatego ich związek wzbudza tyle kontrowersji. Najwyraźniej córka legendy tym się nie przejmuje. Narzeczonym życzymy wszystkiego, co najlepsze!

nn