Zarzekała się, że nigdy nie weźmie ślubu, a teraz nosi na palcu OBRĄCZKĘ. Czyżby Głogowska wyszła za Gąsowskiego?!

Zmienili zdanie?
Głogowska wyszła za Gąsowskiego? Zarzekała się, że nigdy nie weźmie ślubu... Zarzekała się, że nigdy nie weźmie ślubu, a teraz nosi na placu obrączkę. Czyżby Anna Głogowska wyszła za Gąsowskiego?! W poniedziałek zakończyły się castingi do najnowszej edycji tanecznego show "Got to Dance" telewizji Polsat. Prowadzący program, Anna Głogowska i Maciej Dowbor, chętnie pozowali do zdjęć. Szczegół, który dostrzegliśmy na jednym z nich, wprawił nas w osłupienie. Głogowska ma bowiem na palcu złotą obrączkę. Tancerka zarzekała się wcześniej, że nie weźmie ślubu: - Powiem szczerze. Przepraszam wszystkich, jeżeli tym kogoś obrażę. Ślubu nie będzie, nigdy w życiu. Nie jestem osobą, która ślubuje, która przyrzeka, która tego chce, która za tym tęskni. Nie interesują mnie śluby, wesela, kościół. Nie, nie, nie! Chcę być w życiu uczciwa i nie jestem w stanie nikomu obiecać, ani od nikogo żądać takiej samej obietnicy. Miłość to miłość, może kogoś grom z jasnego nieba trafić, ważne jest nasze wspólne zaufanie. Straszne jest podpisywanie intercyz, to jest coś bardzo ode mnie odległego - mówiła w lutym tego roku Głogowska w rozmowie z Fakt.pl. Głogowska mówiła wtedy także, o tym, że jeśli miałaby kiedyś wyjść za Gąsowskiego, zrobiłaby to tylko i wyłącznie ze względu na ich dziecko. - W tej chwili jest przyzwolenie społeczne na luźne związki, a Julka nie jest tak zwanym bękartem w odczuciu opinii publicznej. Tak naprawdę, jeśli bym się zdecydowała na ślub, to tylko dla niej, a że jej to obojętne, to tego nie zrobię - powiedziała w Fakt.pl. Plotki o ślubie Głogowskiej i Gąsowskiego co i rusz pojawiały się na salonach. Tancerka dementowała je stwierdzeniem, że połączenie dwóch nazwisk Głogowska-Gąsowska głupio by brzmiało: - Nie, nie wzięliśmy ślubu, nie jestem Gąsowska. Ale to ciekawe połączenie, myślę, że nawet w Polsce można by było połamać sobie język: Głogowska-Gąsowska. Na razie ślub nie jest nam potrzebny - mówiła w październiku 2011 w rozmowie z Se.pl. Czy teraz zmieniła zdanie? A może to tylko zwykły pierścionek? - Nie wiadomo, bo Ania nie opowiada o swoich prywatnych sprawach. Unika tego jak ognia, nawet w przerwach w pracy - mówi nasze źródło z produkcji show.

W poniedziałek zakończyły się castingi do najnowszej edycji tanecznego show "Got to Dance" telewizji Polsat. Prowadzący program, Anna Głogowska i Maciej Dowbor, chętnie pozowali do zdjęć. Szczegół, który dostrzegliśmy na jednym z nich, wprawił nas w osłupienie. Głogowska ma bowiem na palcu złotą obrączkę.

Anna Głogowska, Maciej Dowbormat. prasowe

Anna Głogowska, Maciej Dowbormat. prasowe


Tancerka zarzekała się wcześniej, że nie weźmie ślubu:

Powiem szczerze. Przepraszam wszystkich, jeżeli tym kogoś obrażę. Ślubu nie będzie, nigdy w życiu. Nie jestem osobą, która ślubuje, która przyrzeka, która tego chce, która za tym tęskni. Nie interesują mnie śluby, wesela, kościół. Nie, nie, nie! Chcę być w życiu uczciwa i nie jestem w stanie nikomu obiecać, ani od nikogo żądać takiej samej obietnicy. Miłość to miłość, może kogoś grom z jasnego nieba trafić, ważne jest nasze wspólne zaufanie. Straszne jest podpisywanie intercyz, to jest coś bardzo ode mnie odległego - mówiła w lutym tego roku Głogowska w rozmowie z Fakt.pl.

Głogowska mówiła wtedy także, o tym, że jeśli miałaby kiedyś wyjść za Gąsowskiego, zrobiłaby to tylko i wyłącznie ze względu na ich dziecko.

W tej chwili jest przyzwolenie społeczne na luźne związki, a Julka nie jest tak zwanym bękartem w odczuciu opinii publicznej. Tak naprawdę, jeśli bym się zdecydowała na ślub, to tylko dla niej, a że jej to obojętne, to tego nie zrobię - powiedziała w Fakt.pl.

Anna Głogowska, pokaz mody, suknie ślubneForum

Plotki o ślubie Głogowskiej i Gąsowskiego co i rusz pojawiały się na salonach. Tancerka dementowała je stwierdzeniem, że połączenie dwóch nazwisk Głogowska-Gąsowska głupio by brzmiało:

Nie, nie wzięliśmy ślubu, nie jestem Gąsowska. Ale to ciekawe połączenie, myślę, że nawet w Polsce można by było połamać sobie język: Głogowska-Gąsowska. Na razie ślub nie jest nam potrzebny - mówiła w październiku 2011 w rozmowie z Se.pl.

Czy teraz zmieniła zdanie? A może to tylko zwykły pierścionek?

Nie wiadomo, bo Ania nie opowiada o swoich prywatnych sprawach. Unika tego jak ognia, nawet w przerwach w pracy - mówi nasze źródło z produkcji show.

 

anna głogowska, piotr gąsowskiKapif

aga

Więcej o: