Borys Szyc przyłapany na flirtowaniu z INNĄ? Ślotała: Jestem w szoku!

Czarne chmury nad związkiem Szyca i Ślotały.
Borys Szyc przyłapany na flirtowaniu? Zofia Ślotała: Jestem w szoku! Magazyn "Show" opublikował zdjęcia, na których Borys Szyc flirtuje z Natalią Rybicką! Partnerka Szyca, Zofia Ślotała, zapewnia, że to tylko jego przyjaciółka. Borys Szyc i Zofia Ślotała uchodzą za bardzo w sobie zakochanych. Dwutygodnik "Show" opublikował jednak szokujące zdjęcia, na których aktor flirtuje z Natalią Rybicką! Aktorzy poznali się przy okazji prób do "Hamleta" wystawianego w Teatrze Współczesnym. Beztrosko bawili się na sopockiej plaży. Śmiali się i pili szampana, opalając się na wygodnych leżakach. Borys nie szczędził swojej towarzyszce czułości. Kładł głowę na jej brzuchu, szeptał do ucha miłe słówka. Rozśmieszał i dbał, by jej kieliszek nie pozostawał pusty. Wyglądało na to, że między nimi jest prawdziwa chemia - czytamy w najnowszym "Show". Ślotała bardzo emocjonalnie zareagowała, gdy dziennikarze "Show" pokazali jej zdjęcia. - Jestem w szoku! Nie rozstaliśmy się! - mówiła. Po kilku godzinach napisała jednak pracownikom redakcji SMS, w którym tłumaczy zajście na plaży, w którym brał udział jej facet: "To jest jego przyjaciółka aktorka. Byli tam całą grupą i nie ma z czego robić historii, ponieważ ją osobiście dobrze znam i bardzo lubię". Sama Rybicka także skomentowała feralne fotki. - Borysa bardzo lubię. Spędziliśmy miło czas. Nie mam nic więcej do dodania - powiedziała w rozmowie z "Show". Sprawa wygląda na wyjaśnioną, ale czy na pewno? Ślotała musi czuć niepokój. Poprzednia partnerka Szyca, Kaja Śródka, dowiedziała się o końcu związku z aktorem właśnie z prasy. A czasem historia lubi się powtarzać.

Borys Szyc i Zofia Ślotała uchodzą za bardzo w sobie zakochanych. Dwutygodnik "Show" opublikował jednak szokujące zdjęcia, na których aktor flirtuje z Natalią Rybicką! Aktorzy  poznali się przy okazji prób do "Hamleta" wystawianego w Teatrze Współczesnym.

Beztrosko bawili się na sopockiej plaży. Śmiali się i pili szampana, opalając się na wygodnych leżakach. Borys nie szczędził swojej towarzyszce czułości. Kładł głowę na jej brzuchu, szeptał do ucha miłe słówka. Rozśmieszał i dbał, by jej kieliszek nie pozostawał pusty. Wyglądało na to, że między nimi jest prawdziwa chemia - czytamy w najnowszym "Show".

Natalia Rybicka WBF

Ślotała bardzo emocjonalnie zareagowała, gdy dziennikarze "Show" pokazali jej zdjęcia.

Jestem w szoku! Nie rozstaliśmy się! - mówiła.

Po kilku godzinach napisała jednak pracownikom redakcji SMS, w którym tłumaczy zajście na plaży, w którym brał udział jej facet.

To jest jego przyjaciółka aktorka. Byli tam całą grupą i nie ma z czego robić historii, ponieważ ją osobiście dobrze znam i bardzo lubię.

Borys Szyc, Zofia Ślotała Kapif

Sama Rybicka także skomentowała feralne fotki.

Borysa bardzo lubię. Spędziliśmy miło czas. Nie mam nic więcej do dodania - powiedziała w rozmowie z "Show".

PHOTO AGENCJA SE/EAST NEWS  WARSZAWA  N/Z NATALIA RYBICKA AKTORKA     ACTRESS NATALIA RYBICKA EAST NEWS/SEBASTIAN WOLNY

Sprawa wygląda na wyjaśnioną, ale czy na pewno? Ślotała musi czuć niepokój. Poprzednia partnerka Szyca, Kaja Śródka, dowiedziała się o końcu związku z aktorem właśnie z prasy. A czasem historia lubi się powtarzać.

Zofia Ślotała, Borys Szyc Kapif

 

aga