Halle Berry wyszła za mąż! Jej ślub z Olivierem Martinezem odbył się we Francji

To trzecie małżeństwo pięknej aktorki.
Halle Berry wyszła za mąż! Jej ślub z Olivierem Martinezem odbył się we Francji. To trzecie małżeństwo pięknej aktorki Halle Berry i Olivier Martinez wzięli ślub 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. To trzecie małżeństwo pięknej aktorki Halle Berry i Olivier Martinez powiedzieli "tak" 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. Świadkowie wydarzenia donoszą, że najpierw odbył się ślub cywilny, później ceremonia kościelna. - Podniesiono białe markizy, wszystko było zrobione bardzo dyskretnie, bo to ślub osób z show-biznesu. Podjechało kilka białych limuzyn, ale generalnie wszystko było "przyziemne" - opowiedział mieszkaniec Vallery dziennikarzom Usmagazine.com. Wesele natomiast było huczne. Goście najpierw uczestniczyli w obiedzie, oglądali pokaz fajerwerków, a potem całą noc bawili się na weselu. Halle Berry i Olivier Martinez spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem. Aktorka ma też córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry.

Halle Berry i Olivier Martinez powiedzieli "tak" 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. Świadkowie wydarzenia donoszą, że najpierw odbył się ślub cywilny, później ceremonia kościelna.

Podniesiono białe markizy, wszystko było zrobione bardzo dyskretnie, bo to ślub osób z show-biznesu. Podjechało kilka białych limuzyn, ale generalnie wszystko było "przyziemne" - opowiedział mieszkaniec Vallery dziennikarzom Usmagazine.com.

Halle Berry, Olivier MartinezBulls

Halle Berry, Olivier MartinezREUTERS

Wesele natomiast było huczne. Goście najpierw uczestniczyli w obiedzie, oglądali pokaz fajerwerków, a potem całą noc bawili się na weselu.

Halle Berry i OlivieraMartinez spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem. Aktorka ma też córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry.

Halle Berry, Olivier MartinezREUTERS

aga