Halle Berry wyszła za mąż! Jej ślub z Olivierem Martinezem odbył się we Francji

To trzecie małżeństwo pięknej aktorki.
Halle Berry wyszła za mąż Jej ślub z Olivierem Martinezem odbył się we Francji. To 3. małżeństwo aktorki Halle Berry i Olivier Martinez powiedzieli "tak" 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. Halle i Olivier spodziewają się swojego pierwszego dziecka Halle Berry i Olivier Martinez powiedzieli "tak" 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. Świadkowie wydarzenia donoszą, że najpierw odbył się ślub cywilny, później ceremonia kościelna. - Podniesiono białe markizy, wszystko było zrobione bardzo dyskretnie, bo to ślub osób z show-biznesu. Podjechało kilka białych limuzyn, ale generalnie wszystko było "przyziemne" - opowiedział mieszkaniec Vallery dziennikarzom Usmagazine.com. Wesele natomiast było huczne. Goście najpierw uczestniczyli w obiedzie, oglądali pokaz fajerwerków, a potem całą noc bawili się na weselu. Halle Berry i Olivier Martinez spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem. Aktorka ma też córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry.

Halle Berry i Olivier Martinez powiedzieli "tak" 13 lipca we francuskim Chateau des Conde w Vallery. Świadkowie wydarzenia donoszą, że najpierw odbył się ślub cywilny, później ceremonia kościelna.

Podniesiono białe markizy, wszystko było zrobione bardzo dyskretnie, bo to ślub osób z show-biznesu. Podjechało kilka białych limuzyn, ale generalnie wszystko było "przyziemne" - opowiedział mieszkaniec Vallery dziennikarzom Usmagazine.com.

Halle Berry, Olivier Martinez Bulls

Halle Berry, Olivier Martinez REUTERS

Wesele natomiast było huczne. Goście najpierw uczestniczyli w obiedzie, oglądali pokaz fajerwerków, a potem całą noc bawili się na weselu.

Halle Berry i OlivieraMartinez spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat już niebawem. Aktorka ma też córkę Nahlę ze związku z modelem Gabrielem Aubry.

Halle Berry, Olivier Martinez REUTERS

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
Halle Berry wyszła za mąż! Jej ślub z Olivierem Martinezem odbył się we Francji
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 2 razy 0

    Świetna babka.

  • dominique_roark

    Oceniono 24 razy -16

    Ależ tam będzie patologia. Oboje skłonni są do rękoczynów. Porażka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX