Ślubu nie będzie! Magdalena Frąckowiak rozstała się z narzeczonym

Magdalena Frąckowiak jest do wzięcia.
Ślubu nie będzie! Magdalena Frąckowiak rozstała się z narzeczonym Magdalena Frąckowiak i Wojciech Pastor wyglądali na zgraną parę. Plotkowano, że ślub wezmą w te wakacje. Jednak według informacji "Grazii" para rozstała się. Magdalena Frąckowiak i jej partner Wojciech Pastor wyglądali na zgraną parę. Dwa lata temu modelka obiecała mu swoją rękę. Plotkowano, że ślub wezmą w te wakacje. Okazuje się jednak, że w ogóle do niego nie dojdzie. Według informacji "Grazii" para rozstała się. "Oboje milczą na temat powodów. Pojawiają się domysły, że jedną z przyczyn było to, że w ich przypadku nie sprawdził się model związku na odległość (...). Pod koniec czerwca modelka przyjechała do Warszawy i poważnie rozmawiała z narzeczonym. Teraz jest na wakacjach w Meksyku. Już bez Wojtka" - czytamy w najnowszej "Grazii". Frąckowiak i Pastor byli ze sobą związani od trzech lat. To była miłość "od pierwszej kolacji". Wojtek nawet nie wiedział, kim tak naprawdę jest Magda. O tym, że pracuje jako modelka dowiedział się od koleżanki. Pastor szybko podjął decyzję o oświadczynach. - Wojtek bardzo wcześnie się oświadczył, po paru miesiącach. Jeżeli się spotka TĄ osobę, to się wie - podkreślała Magda. On pochodzi z Sopotu, ona urodziła się w Gdańsku, ale pierścionek zaręczynowy Wojciech podarował Magdalenie na rynku w Krakowie. Dlaczego akurat tam? Kraków to miejsce, które zawsze chcieli zwiedzić, ale nie było na to czasu - Frąckowiak ciągle podróżowała. Dlatego Wojtek zaproponował ukochanej małżeństwo właśnie w mieście Kraka. Miejsce symboliczne, ale i sam pierścionek wyjątkowy. Ma około 200 lat i jest łudząco podobny do tego noszonego na palcu przez księżną Kate! Pastor jednak podkreśla, że to on był prekursorem i ubiegł samego księcia, wybierając taką biżuterię.

Magdalena Frąckowiak i jej partner Wojciech Pastor wyglądali na zgraną parę. Dwa lata temu modelka obiecała mu swoją rękę. Plotkowano, że ślub wezmą w te wakacje. Okazuje się jednak, że w ogóle do niego nie dojdzie. Według informacji "Grazii" para rozstała się.

oboje milczą na temat powodów.  Pojawiają się domysły, że jedną z przyczyn było to, że w ich przypadku nie sprawdził się model związku na odległość (...). Pod koniec czerwca modelka przyjechała do Warszawy i poważnie rozmawiała z narzeczonym. teraz jest już na wakacjach w Meksyku. Już bez Wojtka - czytamy w najnowszej "Grazii".

Magda Frąckowiak, Wojciech Pastor Fot. KAPIF

Frąckowiak i Pastor byli ze sobą związani od trzech lat. To była miłość "od pierwszej kolacji". Wojtek nawet nie wiedział, kim tak naprawdę jest Magda. O tym, że pracuje jako modelka dowiedział się od koleżanki. Pastor szybko podjął decyzję o oświadczynach.

Wojtek bardzo wcześnie się oświadczył - po paru miesiącach. Jeżeli się spotka TĄ osobę, to się wie - podkreśla Magda.

On pochodzi z Sopotu, ona urodziła się w Gdańsku, ale pierścionek zaręczynowy Wojciech podarował Magdalenie na rynku w Krakowie. Dlaczego akurat tam? Kraków to miejsce, które zawsze chcieli zwiedzić, ale nie było na to czasu - Frąckowiak ciągle podróżowała. Dlatego Wojtek zaproponował ukochanej małżeństwo właśnie w mieście Kraka.

Miejsce symboliczne, ale i sam pierścionek wyjątkowy. Ma około 200 lat i jest łudząco podobny do tego noszonego na palcu przez księżną Kate! Pastor jednak podkreśla, że to on był prekursorem i ubiegł samego księcia, wybierając taką biżuterię.

karo

Więcej o:
Komentarze (10)
Ślubu nie będzie! Magdalena Frąckowiak rozstała się z narzeczonym
Zaloguj się
 • dominique_roark

  Oceniono 34 razy 26

  Dobrze, że rozstanie nie jest po ślubie. Przystojny ten Pastor. Szybko znajdzie inną miłość. Jej też nie będzie trudno.

 • benita_m

  Oceniono 27 razy 21

  hallo! czy ktos zna jego numer telefonu? ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 12

  Ten Pastor wygląda jak Faun z "Opowieści z Narnii".

 • iggy

  Oceniono 10 razy 10

  TĘ osobę

 • pan.malowany

  Oceniono 18 razy 10

  Taaaaak...to straszne, straszne....ale pierscionek zareczynowy zwroci, tak?

 • art_102

  Oceniono 8 razy 8

  "...ale i sam pierścionek wyjątkowy. Ma około 200 lat i jest łudząco podobny do tego noszonego na palcu przez księżną Kate! Pastor jednak podkreśla, że to on był prekursorem i ubiegł samego księcia, wybierając taką biżuterię." - no, poleciał z tym "prekursorem". Kate dostała pierścionek zaręczynowy Diany, więc jest znany od 30. lat.

 • pata.m

  Oceniono 5 razy 5

  Kim jest ten koleś? Ładniutki.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  ta dziewczynka ma poliki jak Gessler..

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  A cooo - z alkoholem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX