Pikej będzie drugą Kasią Tusk? Założył bloga modowego

Pikej rozszerza działalność.
Pikej drugą Kasią Tusk? Piotr Kukulski rozszerza działalność! Czy Pikej będzie drugą Kasią Tusk? Piosenkarz właśnie założył bloga modowego! Znajdziemy tam zakładki "Pikej lifestyle" oraz "Pikej home design". Pamiętacie, jak Pikej przyszedł w dresie na pokaz mody? Wygląda na to, że teraz częściej będzie bombardował nas swoimi stylizacjami. Kukulski właśnie założył bloga! O czym będzie pisał? Głos oddajemy samemu zainteresowanemu: "Będę umieszczał dla Was już wyselekcjonowane informacje, które mnie zaciekawiły, a przypuszczam, że zaciekawią każdego młodego człowieka lubiącego wszystko co dobre i oryginalne w swojej formie" - czytamy w pierwszym wpisie. Na blogu znajdziemy zakładki "Pikej lifestyle" (tam autor zamieszcza swoje modowe stylizacje), a także "Pikej home design" (tu wpisy o projektowaniu wnętrz - oczywiście jeden poświęcił swojemu apartamentowi na warszawskich Szeligach). Niedawno Pikej przeszedł pod kuratelę byłego tour menagera Dody - Pawła Pyzińskiego. W rozmowie z nami z przekonaniem deklarował, że "chce, żeby zaczął się wreszcie bronić swoją muzyką". Blog będzie w tym z pewnością bardzo pomocny.

Pamiętacie, jak Pikej przyszedł w dresie na pokaz mody (Zobacz:"Ten dres jego mega wygodny")? Wygląda na to, że teraz częściej będzie bombardował nas swoimi, nazwijmy to oryginalnymi, stylizacjami. Kukulski właśnie założył bloga! O czym będzie pisał? Głos oddajemy samemu zainteresowanemu:

Będę umieszczał dla Was już wyselekcjonowane informacje, które mnie zaciekawił, a przypuszczam, że zaciekawią każdego młodego człowieka lubiącego wszystko co dobre i oryginalne w swojej formie - czytamy w pierwszym wpisie.

Pikej blog Screen z pikej.com

Na blogu znajdziemy zakładki "Pikej lifestyle" (tam autor zamieszcza swoje modowe stylizacje) a także "Pikej home design" (tu wpisy o projektowaniu wnętrz - oczywiście jeden poświęcił swojemu apartamentowi na warszawskich Szeligach).

Pikej blog Screen z pikej.com

Niedawno Pikej przeszedł pod kuratelę byłego tour menagera Dody - Pawła Pyzińskiego (Zobacz: Piotr wie, jakie popełnił błędy i uczy się ich unikać). W rozmowie z nami z przekonaniem deklarował, że "chce, żeby zaczął się wreszcie bronić swoją muzyką", blog będzie w tym z pewnością bardzo pomocny.

 

Pikej blog Screen z pikej.com

 

karo