Rihanna miała na plaży w Sopocie klapki, bikini i daszek. Ile kosztowała ta stylizacja?

Riri lubi się stroić w markowe i drogie ciuchy.

Rihanna może nie przywiązuje wagi do jakości swoich występów, ale do marek ciuchów, jak najbardziej. Jej strój z sopockiej plaży był wart ponad 2 tysiące dolarów, czyli prawie 7 tysięcy złotych. Ile kosztował każdy element?

Rihanna East News

Dzięki uprzejmości naszej czytelniczki  dowiedzieliśmy się, że Riri miała na sobie turkusowe bikini z najnowszej kolekcji Mikoh. Taki strój to wydatek 78 dolarów czyli 260 złotych, czytamy na Fashionbombdaily.com.

Rihanna East News

Rihanna Screen z Mikohswimwear.com

Kurteczka w stylu vintage, którą piosenkarka niedbale przewiązała w pasie, pochodzi z kolekcji Moshino. Różowy model jest ozdobiony nadrukami i ma na sobie logo marki. Niestety, kurtki nie można już kupić. Koszt takiego wdzianka poza promocją to ok. 670 euro czyli 2900 złotych!

Rihanna East News

 

Moschinoboutique.com Screen z Moschinoboutique.com


Rihanna uwielbia nakrycia głowy i tym razem nie zrezygnowała z tego gadżetu. Piosenkarka wybrała pomarańczowy męski model daszka od Fleet Ilya. Wykonany jest ze skóry i kosztuje 193.50 funtów, a więc ok. 973 zł.

Rihanna East News

 

Rihanna Screen z Fleetilya.com


Strój uzupełniają połyskujące, skórzane sandałki od Miu Miu. Te cuda to koszt 400 dolarów, w Polsce ten model można kupić za aż 2 tysięcy złotych!

Rihanna East News

 

Screen z Overstock.com Screen z Overstock.com


Gwiazda nie mogła zrezygnować z przeciwsłonecznych okularów. Wokalistka wybrała model od Opening Ceremony za 165 dolarów, czyli ponad 550 zł.

Rihanna East News

 

Openingceremony.us. Screen z Openingceremony.us

Całość stroju plażowego Riri kosztuje więc ponad 2 tysiące dolarów, czyli 6700 złotych. Jest wart swojej ceny?

Rihanna, Sopot EastNews

 

Vic