Dziecko Kate i Williama ma już zaplanowany grafik na przyszły rok! Nie za szybko?

Księżna Kate i książę William zabierają dziecko w oficjalną podróż.
Dziecko Kate i Williama ma grafik zajęć Księżna Kate i książę William zabierają dziecko w oficjalną podróż Dziecku Kate i Williama, chociaż jeszcze nawet się nie narodziło, już po brzegi wypełniono terminarz. W 2014 roku rodzice zabiorą je w służbową podróż. Dziecku Kate i Williama, chociaż jeszcze nawet się nie narodziło, już po brzegi wypełniono terminarz. W 2014 roku rodzice zabiorą je w służbową podróż po Australii i Nowej Zelandii, czytamy na Heatworld.com. Służbowe podróże z tak małym dzieckiem nie są niczym szokującym w królewskiej rodzinie. Księżna Diana w pierwszą delegację z Williamem wyruszyła, gdy ten miał zaledwie 9 m-cy. Rozwiązanie powinno nastąpić już w ciągu najbliższych dni (a dokładnie już w tę w sobotę) w szpitalu Świętej Marii w Londynie. Po porodzie Kate razem z dzieckiem zamieszkają w Pałacu Kensington, gdzie na dwa tygodnie dołączy do nich książę William - tyle bowiem dostał urlopu rodzicielskiego w RAF-ie.

Dziecku Kate i Williama, chociaż jeszcze nawet się nie narodziło, już po brzegi wypełniono terminarz. W 2014 roku rodzice zabiorą je w służbową podróż po Australii i Nowej Zelandii, czytamy na Heatworld.com.

Kate Middleton, książe WilliamAP/Chris Jackson

Służbowe podróże z tak małym dzieckiem nie są niczym szokującym w królewskiej rodzinie. Księżna Diana w pierwszą delegację z Williamem wyruszyła, gdy ten miał zaledwie 9 m-cy.

Książę William, księżna DianaANWAR HUSSEIN/EMPICS ENTERTAINMENT/EAST NEWS/??Anwar Hussein/allaction.co.uk

Rozwiązanie powinno nastąpić już w ciągu najbliższych dni (a dokładnie już w tę w sobotę) w szpitalu Świętej Marii w Londynie. Po porodzie Kate razem z dzieckiem zamieszkają w Pałacu Kensington, gdzie na dwa tygodnie dołączy do nich książę William - tyle bowiem dostał urlopu rodzicielskiego w RAF-ie.

karo