Miley Cyrus jest PRZERAŻAJĄCO chuda! Waży niewiele ponad 44 kilo!

Może powinna nabrać trochę ciała?
Miley Cyrus jest PRZERAŻAJĄCO chuda! Waży niewiele ponad 44 kilo! Miley Cyrus jest coraz szczuplejsza. Waży niewiele ponad 44 kilogramy Miley Cyrus jest coraz szczuplejsza. Wielokrotnie zapewniała, że nie ma anoreksji, a zmiany, jakie zachodzą w jej sylwetce są wynikiem diety (piosenkarka wyeliminowała z niej gluten), a także ćwiczeń. Podobno występy na scenie, taniec, a także stres powodują, że dziewczyna traci na wadze. Znajomi Miley z niepokojem patrzą na to, co się z nią dzieje. - Jej dieta i reżim ćwiczeń stały się religią, która nasila się w stresujących momentach jej życia. Ale ona nie może postępować w ten sposób. Ludzie martwią się, że zrobi sobie krzywdę - zdradza informator magazynu Heat. Jak informują zagraniczne media, Miley jada surowe warzywa i owoce i omlety z białek. Dwie godziny dziennie trenuje na siłowni, dodatkowo trzy razy w tygodniu biega ok. 8 kilometrów. W efekcie waży niewiele ponad 44 kilogramy. Miley zaczęła chudnąć w ubiegłym roku, mniej więcej w tym samym czasie, w którym zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Czy jej obsesja na punkcie diety i ćwiczeń zaczęła wymykać się spod kontroli?

Miley Cyrus jest coraz szczuplejsza. Wielokrotnie zapewniała, że nie ma anoreksji, a zmiany, jakie zachodzą w jej sylwetce są wynikiem diety (piosenkarka wyeliminowała z niej gluten), a także ćwiczeń. Podobno występy na scenie, taniec, a także stres powodują, że dziewczyna traci na wadze. Znajomi Miley z niepokojem patrzą na to, co się z nią dzieje.

Jej dieta i reżim ćwiczeń stały się religią, która nasila się w stresujących momentach jej życia. Ale ona nie może postępować w ten sposób. Ludzie martwią się, że zrobi sobie krzywdę - zdradza informator magazynu Heat.

Miley CyrusForum

Jak informują zagraniczne media, Miley jada surowe warzywa i owoce i omlety z białek. Dwie godziny dziennie trenuje na siłowni, dodatkowo trzy razy w tygodniu biega ok. 8 kilometrów. W efekcie waży niewiele ponad 44 kilogramy.

Miley CyrusForum

Miley zaczęła chudnąć w ubiegłym roku, mniej więcej w tym samym czasie, w którym zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Czy jej obsesja na punkcie diety i ćwiczeń zaczęła wymykać się spod kontroli?

nn