Córka Zborowskiego o koncercie Rihanny: Ch*j nie artystka, jej choreografia polegała na macaniu się po psiucie !!!!

Dziewczyna nie przebiera w słowach.
Córka Zborowskiego atakuje Rihannę Dziewczyna nie przebiera w słowach Córka Wiktora Zborowskiego napisała o koncercie Rihanny na Facebooku: . "Ch.j nie artystka po prostu", " główna choreografia polegała na macaniu się po psiucie" Rihannie nie spodobało się ogromne zainteresowanie, jakim została obdarzona przez paparazzi. Jednak sama piosenkarka też nie popisała się na koncercie i na jej występ spłynęła fala krytyki. Do chóru zawiedzionych dołączyła teraz córka aktora Wiktora Zborowskiego, Zosia Zborowska. - Wyszłam z koncertu rijany. To chyba mówi wszystko co sadze o tym iwencie - napisała na Facebooku. Kiedy jej znajomy zapytał o tę reakcję, nie przebierała w słowach: - Spóźniła się godzinę, cały czas leciał jej playback a ona sobie "dośpiewywała" tylko, a jeżeli już zdecydowała się zaśpiewać cała piosenkę, to nie dość, że brzmiało to jakby Krystyna z Białogóry (imię i miejscowość przypadkowa;) ) się nawaliła w pobliskim barze karaoke to jeszcze nawet nie próbowała wyciągać żadnych wyższych dźwięków co w przypadku piosenki "what now" wykluczyło CAŁY refren. Oprócz tego była wyćpana tysiąc, show było zerowe - nie przebrała się ani razu, a główna choreografia polegała na macaniu się po psiucie !!!! I skończyła po 1,5h!!! Gnój! I przykro mi strasznie, bo myślałam, że da zajebista koncert. Jedyny pozytyw to to, że jest zajebistą dupą i że śniło mi się, że tańczyłyśmy razem i że dała mi bransoletke;D - dodała. Zborowska stwierdziła, że to nie pierwszy nieudany występ Riri: - Znajomy był na jej koncercie kilka tygodni temu, nie pamiętam gdzie, ale chyba w Amsterdamie i mówił, że ch.jnia. Więc nie wiem czy ma Polaków w dupie. Ch.j nie artystka po prostu, bo powinna dawać z siebie 200% ZAWSZE I WSZĘDZIE - dodała. Wcześniej Zborowska nie mogła doczekać się koncertu Rihanny. - OJEZUS Rijana na instagramie wrzucila swoje supersexi zdjęcie jak wychodzi z prajwet dżeta i podpisała je "Hello Poland". O ja pier..le:D Widać, że do tej pory była je ogromną fanką. - Od 1,5 h katuje jej wszystkie piosenki! Riri hirajkom! - pisała podekscytowana przed koncertem. To nie pierwsza tak ostra wypowiedź o koncercie, co by nie było, jednej z najsłynniejszych obecnie gwiazd muzyki. Wcześniej obrazowo skomentował go Kuba Wojewódzki, dodając na Fejsie zdjęcie dziewczyny pochylonej nad klozetem z wypiętą pupą. Także sami fani nie byli zadowoleni z jej występu.

Rihannie nie spodobało się ogromne zainteresowanie, jakim została obdarzona przez paparazzi. Jednak sama piosenkarka też nie popisała się na koncercie i na jej występ spłynęła fala krytyki. Do chóru zawiedzionych dołączyła teraz córka aktora Wiktora Zborowskiego, Zosia Zborowska.

Wyszłam z koncertu rijany. To chyba mówi wszystko co sadze o tym iwencie - napisała na Facebooku.

Kiedy jej znajomy zapytał o tę reakcję, nie przebierała w słowach;

Spóźniła się godzinę, cały czas leciał jej playback a ona sobie "dośpiewywała" tylko, a jeżeli już zdecydowała się zaśpiewać cała piosenkę, to nie dość, że brzmiało to jakby Krystyna z Białogóry (imię i miejscowość przypadkowa;) ) się nawaliła w pobliskim barze karaoke to jeszcze nawet nie próbowała wyciągać żadnych wyższych dźwięków co w przypadku piosenki "what now" wykluczyło CAŁY refren. Oprócz tego była wyćpana tysiąc, show było zerowe - nie przebrała się ani razu, a główna choreografia polegała na macaniu się po psiucie !!!! I skończyła po 1,5h!!! Gnój! I przykro mi strasznie, bo myślałam, że da zajebista koncert. Jedyny pozytyw to to, że jest zajebistą dupą i że śniło mi się, że tańczyłyśmy razem i że dała mi bransoletke;D - dodała.

Rihanna Forum

Zosia Zborowska Screen z Facebook.com

Wiktor Zborowski, Zofia Zborowska, córka Kapif

Zborowska stwierdziła, że to nie pierwszy nieudany występ Riri.

Znajomy był na jej koncercie kilka tygodni temu, nie pamiętam gdzie, ale chyba w Amsterdamie i mówił, że chujnia. Więc nie wiem czy ma Polaków w dupie. Ch*j nie artystka po prostu, bo powinna dawać z siebie 200% ZAWSZE I WSZĘDZIE - dodała.

Rihanna AG

Wcześniej Zborowska nie mogła doczekać się koncertu Rihanny.

OJEZUS Rijana na instagramie wrzucila swoje supersexi zdjęcie jak wychodzi z prajwet dżeta i podpisała je "Hello Poland". O ja pier**le:D

Rihanna Instagram.com

Widać, że do tej pory była je ogromną fanką.

Od 1,5 h katuje jej wszystkie piosenki! Riri hirajkom! - pisała podekscytowana przed koncertem.

To nie pierwsza tak ostra wypowiedź o koncercie, co by nie było, jednej z najsłynniejszych obecnie gwiazd muzyki. Wcześniej obrazowo skomentował go Kuba Wojewódzki dodając na Fejsie zdjęcie dziewczyny pochylonej nad klozetem z wypiętą pupą (Kuba Wojewódzki skomentował koncert Rihanny TYM ZDJĘCIEM. Przesadził? ).

Kuba Wojewódzki Facebook.com

Także sami fani nie byli zadowoleni z jej występu (Fani ostro krytykują koncert Rihanny: Zaje**cie się wkręciła w polski klimat zakładając ortalion).

 

Rihanna Screen z Facebook/ Agencja Gazeta

Myślicie, że Zosia Zborowska przesadziła w ocenie?

Zofia Zborowska Kapif

 

Vic