Magda Gessler atakuje "Wprost": Redaktorzy znają się na biznesie? To zróbcie tak, żeby gazeta szła jak woda bez lipnych okładek z moim wizerunkiem

Zarzuciła dziennikarzom ignorancję.

Tematem z okładki w najnowszym numerze "Wprost" są kłopoty finansowe Magdy Gessler. Autorzy artykułu napisali, że komornik zajął jej restaurację"U Fukiera", a inne lokale mają długi. Restauratorka na swoim blogu odpowiada dziennikarzom tygodnika.

Miałam prywatny dług niezwiązany z działalnością restauracji. Spłaciłam. W wyniku nieporozumienia do "Fukiera" zawitał komornik. I już mamy okładkę - pisze Gessler.

Magda GesslerWprost

Przypomnijmy, co napisali redaktorzy "Wprost":

5 kwietnia do jej flagowej restauracji "U Fukiera" na warszawskiej Starówce zgłosił się komornik - czytamy w tekście. - Ze względu na niezapłacone 67 tysięcy długu dokonał "zajęcia praw majątkowych".

Potem nastąpiło wyliczenie restauracji i innych przedsięwzięć biznesowych Magdy Gessler, które przynoszą straty. "Wprost" sugeruje, że interesy restauratorki idą kiepsko, ponieważ zajęta kręceniem programów telewizyjnych nie ma czasu doglądać swoich lokali. Magda Gessler uznała artykuł za tendencyjny

Teza jest taka, że nie powinnam szerzyć oświaty kulinarnej w całym kraju, tylko siedzieć na czterech literach i osobiście doglądać interesu. Ale to też teza nieprawdziwa, bo tych kilka lokali, które do mnie należy kręci się znakomicie, a inne też dają sobie radę - napisała.

Magda GesslerKapif

Magda Gessler nie tylko sprostowała informacje zawarte w artykule, ale też wytknęła ich autorom ignorancję.

Gdyby panowie dziennikarze wpadli wieczorem do "Fukiera", zobaczyli jaki tam jest ruch, spojrzeli na ceny w menu, to by wiedzieli, że kwota która ma "zrujnować" moje przedsięwzięcie kulinarne równa się sumie kilkudniowego utargu restauracji - napisała.

Dodała też:

Dziennikarze "Wprost" ubolewają nad moim losem. Zaniedbuję ponoć interesy pracując dla telewizji TVN. Redaktorzy znają się na biznesie? To śmiało, zróbcie tak, żeby gazeta szła jak woda, bez lipnych okładek z moim wizerunkiem i tekstów o wymyślonych kłopotach. A jednak piszę te słowa, bo uczuciowa taka jestem. I nie mogę swoich "doradców" zostawić bez słowa rady i pocieszenia. Mam się dobrze, ciężka, dodatkowa praca dla TVN dostarcza mi ogromnej satysfakcji.

Myślicie, że dziennikarze rzeczywiście wyolbrzymili kłopoty finansowe Magdy Gessler?

alex

Więcej o:
Komentarze (13)
Magda Gessler atakuje "Wprost": Redaktorzy znają się na biznesie? To zróbcie tak, żeby gazeta szła jak woda bez lipnych okładek z moim wizerunkiem
Zaloguj się
 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 59 razy 19

  "Myślicie,że dziennikarze rzeczywiście wyolbrzymili kłopoty finansowe......" Nie tylko myślimy,ale jesteśmy pewni ! Gazeta kiepska,szuka sensacji by się sprzedać. Zaczęła zdaje się od arcybiskupa Głodzia,jaki to on jest " be "! Jakby to on jeden taki był ! Teraz Magda Gesler i ta śmeszna kwota - 65 tysięcy zł .
  Powiedzcie co to dla niej za pieniądze,skoro ta kwota dla większości nie jest astronomiczna A na koniec,co mnie obchodzą czyjeś kłopoty finansowe,zwłaszcza jeśli jest to Magda Gesler.

 • aneczka12383

  Oceniono 33 razy 17

  gazeta szuka sensacji i tyle ....

 • weronkasoffia

  Oceniono 20 razy 12

  dziennikarz niezależnie o tego co pisze ale powinien być rzetelny i pisać tylko prawdę i być obiektywny,a czesto mają jakieś podziały i sympatje,to my daną osobę oceniamy jak nam ją przedstawią....

 • ela22

  Oceniono 4 razy 4

  Nie chodzę do lokali p. M. Gessler bo uważam że nie są warte swojej ceny a poza tym denerwuje mnie obowiązkowy napiwek (10% doliczane do rachunku). Ale to moja opinia. Są tacy którzy te lokale lubią i tam chodzą. I na takich klientach kręci sie biznes p. Gessler. Jej sprawa. Ale dziennikarze Wprost przesadzili i riposta p. Gessler jak najbardziej trafna.

 • rosomak

  Oceniono 2 razy 2

  "Wprost" to cienki brukowiec dla plebsu i kminy.

 • cruella2012

  Oceniono 5 razy 1

  Wprost powinien dawno temu zmienic tytul na WYMIOT, chociaz nie do konca, bo wymiot sugeruje, ze cos wczesniej bylo zjadliwe i do przelkniecia. A moze krocej? "Wyrzyg".

  Pani Magdo, prosze nie przejmowac tym tabloidowym tygodnikiem, ktory sam usiluje wiazac koniec z koncem. Potwierdza sie teza, ze zlodziej najglosniej krzyczy "Lap zlodzieja"

 • jan_sobczak1

  Oceniono 3 razy 1

  Znawcy gotowania, zróbcie tak żeby w waszych stołówkach dało się zjeść cokolwiek lepszego od zwykłego "smaczne".

 • music0

  0

  P. Gessler w jednym ma rację. Taka facjata na okładce to TOTALNA lipa. Zresztą dotyczyłoby to każdej okładki z jej wizerunkiem. A "Wprost" zbliża się chyba poziomem do "SE" i "Faktu".

 • lisa2

  Oceniono 2 razy -2

  Tu nie ma co myśleć - dowody !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX