18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kuba Wojewódzki skomentował koncert Rihanny TYM ZDJĘCIEM. Przesadził?

Raz a dobrze.

Kuba Wojewódzki pojechał na Heineken Open'er Festival do Gdyni. Wybrał się też na koncert Rihanny. Występ gwiazdy z Barbadosu skomentował jednym, ale dosadnym zdjęciem. Mówi ono więcej niż tysiąc słów. Oto cała "naga" prawda o jej koncercie:

Kuba Wojewódzki Facebok.com

Fotkę podpisał:

BARBADOS - DZIĘKI !!!

Piosenkarka pochodzi z Barbadosu. Trudno nie zrozumieć tej aluzji. Uczucia, jakie wzbudziło w Wojewódzkim zaprezentowane przez Rihannę show były... No właśnie takie, jak na zdjęciu. Zgadzacie się z nim?

Oprócz "komentarza" do koncertu Rihanny, Wojewódzki zamieścił również zdjęcia z Open'era. I oczywiście skomentował je po swojemu.

Kuba Wojewódzki Facebook.com

Kuba Wojewódzki Facebook.com

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Kuba Wojewódzki skomentował koncert Rihanny TYM ZDJĘCIEM. Przesadził?
Zaloguj się
 • ashydro

  Oceniono 126 razy 108

  Trafił z tym zdjęciem w dziesiątkę.Nie ma co komentować,brak słów.Przyjechała menelica,spóźniła się godzinę,tym samym olewając fanów.Uchlała czy też naćpała się jak świnia,zgarnęła kupę pieniędzy i jeszcze nam du*pę obrobiła.
  Ot wielka gwiazda !

 • jagger2009

  Oceniono 40 razy 32

  jaki jest ten Kubcio to jest bo zbyt dobrego zdania o nim nie mam ale tu trafil w 10-tke, z reguly mamo jes slawnych ludzi ktorzy traktuja innych z respektem a wlaszcza czestnikow koncertow a przeciez od nich zaley ich slawa I stan finansowy ale jakos nie zdaja sobie z tego sprawy bo wiekszosc znich a niski IQ LVEL

 • pannamigootka

  Oceniono 14 razy 8

  Wodzianka na Kuby klozecie ,. poznaję po tyłku

 • pan.malowany

  Oceniono 16 razy 6

  Wodzianka przy zrodle....

 • belial26

  Oceniono 5 razy 5

  Znalazł sobie pretekst,żeby w dalszym ciagu promować swoją przydupskę Wodziankę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 0

  Czyżby fotka dziewczyny po imprezie u sołtysowego?

 • vernic

  Oceniono 40 razy -6

  To zdjęcie akurat na jego poziomie (niskim) i w jego stylu. On nie potrafi tak normalnie powiedzieć że coś jest do niczego, że mu się nie podoba tylko zaraz dopisuje jakąś ideologię. Wyobraźcie sobie krytyków, którzy w taki sposób okazują swoje niezadowolenie z filmu czy koncertu. Np. pan Bogusław Kaczyński... No nie wyobrażam sobie bo to klasa sama w sobie, a Wojewódzki... no cóż, szkoda słów.

 • marcelito

  Oceniono 35 razy -13

  Myślałem, że Wojewódzkiego stać na bardziej klasowe panienki, warunki sanitarne w kiblu też raczej nie pasują do "właściciela Lamborghini".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX