Rihanna o zainteresowaniu nią na plaży: Jak pie*one zwierzęta w klatce. Porażka!

Rihanna nie odpoczęła.

Ok 22 na gdyńską scenę ma wyjść Rihanna. Piosenkarka do Polski przyjechała już w sobotę. Nie zabarykadowała się jednak w hotelu, lecz aktywnie korzystała z atrakcji, jaki oferuje Trójmiasto. Wybrała się na koncert Kings of Leon (grali w sobotę na Heineken Open'er Festival), dziś chciała natomiast zrelaksować się na sopockiej plaży. Niestety nie udało się to, o czym nie omieszkała poinformować za pomocą Twittera.

Rihanna Screen z Twitter

Próbowałam dziś spędzić dzień na plaży, to była porażka! - napisała Rihanna.

Rihanna zabarykadowana na plaży w Sopocie Screen z Twitter

Skąd to rozgoryczenie? Wszystkiemu winne tłumy gapiów i fotoreporterzy. Rihanna została osaczona z każdej strony. Gdy piosenkarka razem ze swoją świtą dotarła wyznaczonego dla niej miejsca na plaży, zainteresowanie jej osobą było tak duże, że ochrona musiała odgrodzić Barbadoskę od ludzi wielkimi parasolami. Całą sytuację artystka dobitnie skomentowała na filmiku, nagranym przez jej przyjaciółkę, Melissę Forde.

Siedzimy tu w klatce jak pie*one zwierzęta - powiedziała Rihanna.

Filmik zobaczycie na Instagramie Melissy.

 

Rihanna Screen z Twitter

karo

Więcej o:
Komentarze (16)
Rihanna o zainteresowaniu nią na plaży: Jak pie*one zwierzęta w klatce. Porażka!
Zaloguj się
 • rurku

  Oceniono 231 razy 157

  A co myślała, że ludzie będą się zachowywać jak na Barbadosie? Przyjechała znana piosenkarka do Polski i idzie sobie na plaże, a to wielkie wydarzenie. Bo przecież nawet trudno spotkać naszych rodowitych artystów w takich miejscach.

 • 198505

  Oceniono 190 razy 132

  NAPISAŁA O SOBIE!!!!!!!!ŻE ONA ZE ZNAJOMYMI SĄ ZAMKNIĘCIE JAK P....ZWIERZĘTA W KLATCE NIE O FANACH!!!!!!!!!!!!!!!!ALE PISZECIE GŁUPOTY MATKOOOO

 • pannamigootka

  Oceniono 94 razy 82

  Ojej powiedziała tylko jak się czuła a, że szczera dziewczyna , powiedziała to wprost . Swoją drogą ci zwykli ludzie na widok jakiejś znanej osoby też dostają lekkiego pie...a i małpiego rozumu . Jak można komuś ,nieważne kto to jest , robić przed samym nosem zdjęcie ? Brak kultury i wychowania się kłania ,moim zdaniem

 • forfiter_jr

  Oceniono 129 razy 55

  Pusta, nadęta baba, która wyje, a nie śpiewa.
  I do tego brzydka.

 • kol.3

  Oceniono 92 razy 36

  Tandeciara która podnieca co najwyżej niewyżytych chłopczyków.

 • pan.malowany

  Oceniono 44 razy 20

  O co jej wlasciwie chodzi? Najpierw wybiela sie perhydrolem a pozniej idzie sie opalac???

 • arahat

  Oceniono 22 razy 14

  miala racje..wystrczy pokazac du...a plebs juz wyje!!!

 • kociak121

  Oceniono 34 razy 12

  gdyby w Polsce była chociaż jedna gwiazda takie formatu co Riri to może ludzie by inaczej reagowali a tak to jest d*pa. Każda gwiazda jak przyjedzie do polskie to robi wielkie wrażenie więc nie ma co to Rihanny obrażać tylko trzeba ją przeprosić.

 • princess_leya

  Oceniono 41 razy 11

  Niech spi*rdala jak jej nie pasuje. Jest celebrytką, poszła na publiczną plażę i dziwi się że jest zamieszanie. Czy ona jest taką idiotką czy hipokrytką?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX