Nigella Lawson ROZWODZI SIĘ. Jest oficjalne oświadczenie jej męża

Byli ze sobą 10 lat.
Nigella Lawson rozwodzi się Jest oficjalne oświadczenie jej męża. Byli ze sobą 10 lat. Tego małżeństwa już raczej nic nie uratuje. Charles Saaatchi, mąż Nigelli Lawson, przedstawił oficjalne oświadczenie o wszczęciu postępowania rozwodowego. Tego małżeństwa już raczej nic nie uratuje. Charles Saaatchi, mąż Nigelli Lawson, przedstawił oficjalne oświadczenie o wszczęciu postępowania rozwodowego. Jego treść przytacza portal Dailymail.co.uk. Z przykrością informuję, że Nigella Lawson i ja rozwodzimy się - czytamy w nim. - To łamie nam obojgu serca, ponieważ nasza miłość była bardzo głęboka, ale w ciągu ostatniego roku staliśmy się sobie obcy i nasze drogi się rozeszły. W oświadczeniu znalazł się także fragment odnoszący bezpośrednio do Nigelli Lawson. Nigelli życzę w przyszłości wyłącznie tego, co najlepsze, także sukcesu na światową skalę. Pozostaje ona najwspanialszą kobietą na świecie. Jestem szczęśliwy, że mogłem mieć tak cudowną żonę przez tyle lat. To sensacyjne ujawnienie zamyka wszystkie spekulacje o przyszłości ich małżeństwa. Pojawiły się, gdy magazyn "People" pokazał w czerwcu szokujące zdjęcia, na których widać Nigellę Lawson trzymaną przez męża za szyję. Według świadków, zajście było brutalne. - To był przerażający widok. Nie mam wątpliwości co do tego, że była przestraszona. Ciągle płakała i przecierała oczy - czytamy na portalu Mirror.co.uk. Nigella Lawson i Charles Saatchi byli ze sobą 10 lat. Podczas rozwodu niewątpliwie zostaną poruszone także kwestie finansowe. Dailymail.co.uk przypomina, że majątek Lawson jest szacowany na 20 milionów funtów, zaś fortuna Saatchiego na 135 milionów funtów. Jednak Lawson większość swoich pieniędzy zarobiła w czasie, gdy była jego żoną, więc niewykluczone, że ich część będzie musiała mu oddać.

Tego małżeństwa już raczej nic nie uratuje. Charles Saaatchi, mąż Nigelli Lawson, przedstawił oficjalne oświadczenie o wszczęciu postępowania rozwodowego. Jego treść przytacza portal Dailymail.co.uk.

Z przykrością informuję, że Nigella Lawson i ja rozwodzimy się - czytamy w nim. - To łamie nam obojgu serca, ponieważ nasza miłość była bardzo głęboka, ale w ciągu ostatniego roku staliśmy się sobie obcy i nasze drogi się rozeszły.

W oświadczeniu znalazł się także fragment odnoszący bezpośrednio do Nigelli Lawson.

Nigelli życzę w przyszłości wyłącznie tego, co najlepsze, także sukcesu na światową skalę. Pozostaje ona najwspanialszą kobietą na świecie. Jestem szczęśliwy, że mogłem mieć tak cudowną żonę przez tyle lat.

Art collector Charles Saatchi arrives at his home in west London June 18, 2013. Saatchi has been cautioned by police for assaulting his wife, the celebrity chef Nigella Lawson, after being photographed grabbing her by the throat in an incident that has fueled a debate in Britain about domestic violence. REUTERS/Olivia Harris (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT CRIME LAW MEDIA)Fot. OLIVIA HARRIS REUTERS

To sensacyjne ujawnienie zamyka wszystkie spekulacje o przyszłości ich małżeństwa. Pojawiły się, gdy magazyn "People" pokazał w czerwcu szokujące zdjęcia na których widać Nigellę Lawson trzymaną przez męża za szyję. Według świadków, zajście było brutalne.

To był przerażający widok. Nie mam wątpliwości co do tego, że była przestraszona. Ciągle płakała i przecierała oczy - czytamy na portalu Mirror.co.uk.

Nigella LawsonSunday People

Nigella Lawson i Charles Saatchi byli ze sobą 10 lat. Podczas rozwodu niewątpliwie zostaną poruszone także kwestie finansowe. Dailymail.co.uk przypomina, że majątek Lawson jest szacowany na 20 milionów funtów, zaś fortuna Saatchiego na 135 milionów funtów. Jednak Lawson większość swoich pieniędzy zarobiła w czasie, gdy była jego żoną, więc niewykluczone, że część  nich będzie musiała mu oddać.

alex