Czarna suknia ślubna? Po niej można było się tego spodziewać... Nietypowa kreacja dawnej idolki

Powiedzieli sobie "tak".
Czarna suknia ślubna? Po niej można było się tego spodziewać... Kreacja dawnej idolki nastolatek. Pamiętacie jeszcze idolka zbuntowanych nastolatek Avril Lavigne? Ona i Chad Kroeger pobrali się 1 lipca w Chateau de la Napoule. Avril miała czarną suknię. Pamiętacie jeszcze idolka zbuntowanych nastolatek Avril Lavigne? Ona i jej narzeczony Chad Kroeger pobrali się 1 lipca w Chateau de la Napoule, średniowiecznym zamku w pobliżu Cannes. Para zaczęła się spotykać w ubiegłym roku, zaręczyli się po kilku miesiącach znajomości, w sierpniu 2012 roku. Ślub był punktem kulminacyjnym trwającego trzy dni świętowania. Avril i Chad zaprosili 110 gości - najbliższych przyjaciół i rodzinę. Chciałam być pewna, że dla naszych gości będą to szalone wakacje i doświadczenie, które zapamiętają na zawsze - wyznała Avril w rozmowie z "HELLO!". Sakramentalne "tak" powiedziała w nietypowej, bo czarnej sukni. Niektórych dziwi, że para tak szybko zdecydowała się na wspólne życie. Dla nich to coś naturalnego. - To było bardzo naturalne. Byliśmy przyjaciółmi, którzy dobrze się razem bawili i to po prostu się wstało - tak piosenkarka wspomina swoje zaręczyny na łamach magazynu. - Czułem, jakby to była interwencja losu, który wysyłał mi sygnał: nie pozwól temu uciec - dodaje pan młody. Ceremonię zaplanowała Avril. - Planowałam ten ślub przez naprawdę długi czas. Pokazałam mu wszystko, a on pozwolił mi przejąć stery - wyznała w "HELLO!". Avril i Chada połączyła muzyka, poznali się pracując nad płytą piosenkarki. Życzymy im szczęścia na nowej drodze życia i liczymy, że wspólnie stworzą jeszcze niejedno dzieło.

Pamiętacie jeszcze idolka zbuntowanych nastolatek Avril Lavigne? Ona i jej narzeczony Chad Kroeger pobrali się 1 lipca w Chateau de la Napoule, średniowiecznym zamku w pobliżu Cannes. Para zaczęła się spotykać w ubiegłym roku, zaręczyli się po kilku miesiącach znajomości, w sierpniu 2012 roku.

Ślub był punktem kulminacyjnym trwającego trzy dni świętowania. Avril i Chad zaprosili 110 gości - najbliższych przyjaciół i rodzinę.

Chciałam być pewna, że dla naszych gości będą to szalone wakacje i doświadczenie, które zapamiętają na zawsze - wyznała Avril w rozmowie z "HELLO!".

Sakramentalne "tak" powiedziała w nietypowej, bo czarnej sukni.

Avril Lavigne, Chad KroegerHELLO! Magazine, lipiec 2013

Niektórych dziwi, że para tak szybko zdecydowała się na wspólne życie. Dla nich to coś naturalnego.

To było bardzo naturalne. Byliśmy przyjaciółmi, którzy dobrze się razem bawili i to po prostu się wstało - tak piosenkarka wspomina swoje zaręczyny na łamach magazynu.
Czułem, jakby to była interwencja losu, który wysyłał mi sygnał: nie pozwól temu uciec - dodaje pan młody.

Chad Kroeger, Avril LavigneReuters

Ceremonię zaplanowała Avril.

Planowałam ten ślub przez naprawdę długi czas. Pokazałam mu wszystko, a on pozwolił mi przejąć stery - wyznała w "HELLO!".

Avril i Chada połączyła muzyka, poznali się pracując nad płytą piosenkarki. Życzymy im szczęścia na nowej drodze życia i liczymy, że wspólnie stworzą jeszcze niejedno dzieło.

nn