Avril Lavigne i Chad Kroeger są już po ślubie! Piosenkarka miała nietypową suknię...

Powiedzieli sobie "tak".
Avril Lavigne już po ślubie! Piosenkarka po raz drugi została mężatką Avril Lavigne i Chad Kroeger pobrali się w Chateau de la Napoule, średniowiecznym zamku w pobliżu Cannes. Ceremonia był punktem kulminacyjnym trwającego trzy dni świętowania. Avril i Chad zaprosili 110 gości - najbliższych przyjaciół i rodzinę. Co ciekawe, piosenkarka sakramentalne "tak" powiedziała w nietypowej, bo czarnej sukni. - Chciałam być pewna, że dla naszych gości będą to szalone wakacje i doświadczenie, które zapamiętają na zawsze - wyznała Avril w rozmowie z "HELLO!". Para zaczęła się spotykać w ubiegłym roku. Chad oświadczył się Avril już po kilku miesiącach znajomości, w sierpniu 2012 roku. Dlaczego tak szybko zdecydowali się na wspólne życie? - To było bardzo naturalne. Byliśmy przyjaciółmi, którzy dobrze się razem bawili i to po prostu się stało - tak piosenkarka wspomina swoje zaręczyny na łamach magazynu. - Czułem jakby to była interwencja losu, który wysyłał mi sygnał: "nie pozwól jej uciec" - dodaje pan młody. To już drugie małżeństwo 28-letniej Avril Lavigne. W 2006 roku gwiazda poślubiła gitarzystę grupy Sum41, Derycka Wibleya. Para rozwiodła się cztery lata później.

Avril Lavigne i Chad Kroeger pobrali się 1 lipca w Chateau de la Napoule, średniowiecznym zamku w pobliżu Cannes. Para zaczęła się spotykać w ubiegłym roku, zaręczyli się po kilku miesiącach znajomości, w sierpniu 2012 roku.

Ślub był punktem kulminacyjnym trwającego trzy dni świętowania. Avril i Chad zaprosili 110 gości - najbliższych przyjaciół i rodzinę.

Chciałam być pewna, że dla naszych gości będą to szalone wakacje i doświadczenie, które zapamiętają na zawsze - wyznała Avril w rozmowie z "HELLO!".

Piosenkarka sakramentalne "tak" powiedziała w nietypowej, bo czarnej sukni.

Avril Lavigne, Chad KroegerHELLO! Magazine, lipiec 2013

Niektórych dziwi, że para tak szybko zdecydowała się na wspólne życie. Dla nich to coś naturalnego.

To było bardzo naturalne. Byliśmy przyjaciółmi, którzy dobrze się razem bawili i to po prostu się wstało - tak piosenkarka wspomina swoje zaręczyny na łamach magazynu.
Czułem, jakby to była interwencja losu, który wysyłał mi sygnał: nie pozwól temu uciec - dodaje pan młody.

Chad Kroeger, Avril LavigneReuters

Ceremonię zaplanowała Avril.

Planowałam ten ślub przez naprawdę długi czas. Pokazałam mu wszystko, a on pozwolił mi przejąć stery - wyznała w "HELLO!".

Avril i Chada połączyła muzyka, poznali się pracując nad płytą piosenkarki. Życzymy im szczęścia na nowej drodze życia i liczymy, że wspólnie stworzą jeszcze niejedno dzieło.

nn