Mąż Nigelli Lawson dusił ją z tego powodu? Poszło o 170 tysięcy funtów?!

To podobno o to małżonkowie się pokłócili.
Kłopoty Nigelli Lawson Podobno małżonkowie pokłócili się o pieniądze... Nigella Lawson pokłóciła się z mężem bo nie chciała, by pozwał do sądu jej asystentki Francescę i Elisabettę Grillo, które wydały 170 tys. funtów na luksususy W ostatnim czasie w mediach pojawiają się doniesienia o poważnych problemach w małżeństwie Nigelli Lawson. Wszystko zaczęło się, gdy paparazzo przyłapał gwiazdę w restauracji na kłótni z mężem. Charlesa Saatchi przyłożył obie ręce do szyi Nigelli jakby ją dusił. Teraz pojawiły się informacje o prawdopodobnym źródle konfliktu pomiędzy małżonkami. "Charles Saatchi pozwał asystentki Nigelli Francescę Grillo i jej siostrę Elisabettę o sprzeniewierzenie 170 tysięcy funtów na markowe produkty, podróże taksówkami i loty do Nowego Jorku" - podaje Dailymail.co.uk. Znajomi pary twierdzą, że właśnie to zdarzenie było kością niezgody pomiędzy małżonkami i wywołało ich przerażającą kłótnię. Nigella podobno nie chciała się zgodzić, by maż pozwał asystentkę i jej siostrę, bo jest z nimi blisko związana. Zatrudniła je również do opieki nad dziećmi z pierwszego małżeństwa. "To naturalnie, że ich broniła. To jedna z rzeczy, o którą się kłócili podczas tego lunchu" - powiedziało źródło w Dailymail.co.uk. Asystentka pracowała u Lawson od 2003 roku. Francessa Grilla otrzymywała 28 funtów rocznie, Elizabetta zaś 25 tysięcy. Włoskie siostry zostały pozwane o wydawanie pieniędzy w "niewłaściwy sposób". Podobno przeznaczyły je na takie luksusy jak lot do Nowego Jorku za ponad 3 tysiące funtów, a także markowe ciuchy od Prady, Miu Miu i Chanel. Tymczasem Nigella ukrywa się w Mayfai. Po kłótni z mężem zabrała swoje rzeczy z ich wspólnego domu. Ponoć Lawson wciąż kocha męża i chce się z nim pogodzić, jednak Saatchi nie wydaje się być tym zainteresowany. "Nigella rozpaczliwie czeka na znak od niego. Ale to on obwinia ją i uważa, że jeśli się pogodzą, zawsze będzie postrzegany jako naganiacz żony - podaje źródło Dailymail.co.uk.

Nigella Lawson zasłynęła ostatnio nie z kulinarnych dokonań, ale z problemów z mężem. Paparazzo przyłapał znaną telewizyjną kucharkę w restauracji na kłótni z mężem. Charlesa Saatchi przyłożył obie ręce do jej szyi i wyglądało, jakby ją dusił. Teraz pojawiły się informacje o prawdopodobnym źródle konfliktu pomiędzy małżonkami. Charles Saatchi pozwał asystentki Nigelli, Francescę Grillo i jej siostrę, Elisabettę o sprzeniewierzenie 170 tysięcy funtów na markoweprodukty,podróżetaksówkami iloty doNowego Jorku, podajeDailymail.co.uk.

Nigella LawsonSunday People

Znajomi pary twierdzą, że to właśnie było kością niezgody pomiędzy małżonkami i wywołało ich przerażającą kłótnię. Nigella podobno nie chciała się zgodzić, by maż pozywał asystentkę i jej siostrę do sądu, bo jest z nimi blisko związana, zatrudniła je do opieki nad dziećmi z pierwszego małżeństwa.

To naturalnie, że je broniła. Nie sądzę, żeby chciała, żeby były pozwane. To jedna z rzeczy, o którą się kłócili podczas tego lunchu - powiedziało źródło w Dailymail.co.uk.

Asystentki pracowały u Lawson od 2003 roku. Francessa Grilla otrzymywała 28 funtów rocznie, Elizabetta zaś 25 tysięcy. Włoskie siostry zostały pozwane o wydawanie pieniędzy w "niewłaściwy sposób". Podobno przeznaczyły je na takie luksusy jak lot do Nowego Jorku za ponad 3 tysiące funtów, a także markowe ciuchy od Prady, Miu Miu i Chanel.

Nigella LawsonForum

Tymczasem Nigella ukrywa się w Mayfai. Po kłótni z mężem wyniosła swoje rzeczy z ich domu. Ponoć Lawson wciąż kocha męża i chce się z nim pogodzić, ale to Saatchi nie jest do tego chętny:

Ona rozpaczliwie czeka na znak od niego. Ale to on obwinia ją za zrujnowanie jego życia i uważa, że jeśli się  pogodzą, zawsze będzie postrzegany jako naganiacz żony - podaje źródło.

Nigella Lawson at the Disney ABC Television Group 2013 TCA Winter Press Tour, Langham Huntington Hotel, Pasadena, CA 01-10-13 David Edwards/DailyCeleb.com 818-249-4998(C)NEWSFLASH/BULLS/David Edwards/DailyCeleb.com 818-249-4998

Charles SaatchiEast News

 

Vic