Córka milionera i szefa Formuły 1 wyszła za mąż! Nie takiej sukienki się spodziewaliśmy

Tamara Eccelstone i Jay Rutland wzięli ślub.
Córka szefa Formuły 1 wyszła za mąż! Tamara Eccelstone i Jay Rutland wzięli ślub, ale nie takiej sukienki się spodziewaliśmy Tamara Ecclestone , córka Bernie'ego Ecclestone'a ,niebotycznie bogatego szefa Formuły 1, przestała być jedną z najgorętszych panien na świecie. Wyjątkowo seksowna i bajecznie bogata Brytyjka wzięła bowiem 1 lipca ślub z Jayem Rutlandem. Majątek ojca Tamary według magazynu "Forbes" wycenia się na - bagatela- 3,8 miliarda dolarów, tym samym zajmuje on 12. miejsce na liście najbogatszych Brytyjczyków. Można było więc sądzić, że ślub jego córki przepychem przebije ceremonię Kate i Williama, tymczasem odbył się on w jednym z londyńskich urzędów bez tłumu gości i splendoru. Zaskakująca była też kreacja panny młodej. Ecclestone miała na sobie skromną sukienkę przed kolano w beżowym kolorze. Piękna milionerka zaręczyła się z Ruthlandem zaledwie miesiąc po tym, jak się poznali. - Zaręczyliśmy się nagle i wiem, że są ludzie, którzy tego nie rozumieją i będą do tego mnóstwo dopowiadać. Ale moją odpowiedzią na to będzie: "Kiedy wiesz, to po prostu wiesz". Słyszałam, jak ludzie opowiadali o takich historiach wcześniej, ale nigdy w nie nie wierzyłam, bo sama tego nie doświadczyłam. Ale kiedy spotkałam Jaya, po prostu wiedziałam, że będzie mężczyzną, którego poślubię - przytacza słowa Tamary Dailyentertainmentnews.com. Wcześniej Tamara spotykała się z Omarem Khyami, ale ich związek rozpadł się po prawie 3 latach, w lipcu 2012. Rozstanie było głośne i zarazem bolesne dla dziedziczki fortuny: ktoś przesłał ojcu Tamary sekstaśmę, na której jej narzeczony zabawia się z inną kobietą.

Tamara Ecclestone , córka niebotycznie bogatego szefa Formuły 1, Bernie'ego Ecclestone'a przestała być jedną z najgorętszych panie n na świecie. Wyjątkowo seksowna i bajecznie bogata Brytyjka wzięła bowiem 1 lipca ślub z Jay'em Rutlandem.

Majątek ojca Tamary według magazynu "Forbes" wycenia się na - bagatela- 3,8 miliarda dolarów, tym samym zajmuje on 12. miejsce na liście najbogatszych Brytyjczyków. Można było więc sądzić, że ślub jego córki przepychem przebije ceremonię Kate i Williama, tymczasem odbył się on w jednym z londyńskich urzędów bez tłumu gości i splendoru. Zaskakująca była też kreacja panny młodej. Ecclestone miała na sobie skromną sukienkę przed kolano w beżowym kolorze.

(2598965a) Jay Rutland and Tamara Eccelstone Wedding of Tamara Ecclestone and Jay Rutland at Kensington and Chelsea Registry office, London, Britain - 01 Jul 2013REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Piękna milionerka zaręczyła się z Ruthlandem zaledwie miesiąc po tym, jak się poznali.

Zaręczyliśmy się nagle i wiem, że są ludzie, którzy tego nie rozumieją i będą do tego mnóstwo dopowiadać. Ale moją odpowiedzią na to będzie: "Kiedy wiesz, to po prostu wiesz". Słyszałam, jak ludzie opowiadali o takich historiach wcześniej, ale nigdy w nie nie wierzyłam, bo sama tego nie doświadczyłam. Ale kiedy spotkałam Jay'a, po prostu wiedziałam, że będzie mężczyzną, którego poślubię - przytacza słowa Tamary Dailyentertainmentnews.com.

Tamara Ecclestone, Jay RutlandBulls

Wcześniej Tamara przez spotykała się z Omarem Khyami, ale ich związek rozpadł się po prawie 3 latach, w lipcu 2012. Rozstanie było głośne i zarazem bolesne dla dziedziczki fortuny: ktoś przesłał ojcu Tamary seks-taśmę, na której jej narzeczony zabawia się z inną kobietą.

Tamara Ecclestone, Omar KhyamiBulls

karo

Czy podoba Ci się kreacja ślubna Tamary Ecclestone
Więcej o:
Komentarze (19)
Córka milionera i szefa Formuły 1 wyszła za mąż! Nie takiej sukienki się spodziewaliśmy
Zaloguj się
 • jonas1

  Oceniono 124 razy 116

  Ślub kościelny Tamary Ecclestone odbył się na południu Francji z wielką pompą i kosztował 12 milionów dolarów! Zaproszonych było ponad 150 gości. Gdy para wróciła z podrózy poślubnej do Londynu przyszedł czas na ślub cywilny w urzędzie miasta - i to przedstawiają powyższe zdjęcia.

 • maybelle

  Oceniono 61 razy 41

  "Ta kreacja to pewnie manifest"- ale że niby czego, bo nie rozumiem..?

 • hanahana

  Oceniono 29 razy 25

  Sukiennika podobała się Pannie Młodej? I to jest najważniejsze.

 • mika17

  Oceniono 31 razy 23

  Mam nadzieje, ze tatus zatroszczyl sie o intercyze. Ona ma pecha do facetow.

 • trzezwy

  Oceniono 25 razy 19

  „Nie takiej sukienki się spodziewaliśmy”

  Ale nadal jesteście singielkami?

 • mi_ia

  Oceniono 29 razy 17

  to że jest bogata nie oznacza, że jest próżna

 • zbynio4

  Oceniono 8 razy 8

  " ... Wcześniej Tamara przez spotykała się z Omarem Khyami, " kurde naprawde nie macie tam nikogo kto przeczyta ze zrozumieniem i poprawi? Moze zrobcie opcje jak w wikipedii niech czytelnicy redaguja wasze gnioty.

 • sensacja

  Oceniono 65 razy 1

  Sukienka jest ładna, ale dziewoja sztuczna jak Siwiec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX