Córka Pierce'a Brosnana wzięła ślub 2 tygodnie przed śmiercią

Charlotte Brosnan zmarła w zeszły piątek.
Zmarła córka Pierce'a Brosnana Charlotte Brosnan wzięła ślub 2 tygodnie przed śmiercią. W poniedziałek światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Charlotte Brosnan, 41-letniej córki Pierce'a Brosnana. Kobieta chorowała od 3 lat na raka jajników. W poniedziałek światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Charlotte Brosnan, 41-letniej córki Pierce'a Brosnana. Kobieta chorowała od 3 lat na raka jajników. Zmarła w zeszły piątek. Teraz wychodzą na światło dziennie nieznane dotąd szczegóły z jej życia. Okazało się, że Charlotte Brosnan tuż przed śmiercią, postanowiła pobrać się ze swoim wieloletnim partnerem, Alexem Smithem. Charlotte i Alex są rodzicami dwojga dzieci. Ich pierwsza córka Isabella ma 15 lat, a syn Lucas - 8. Isabella miała według doniesień serwisów plotkarskich być druhną na ślubie rodziców, a do ołtarza Charlotte miał poprowadzić jej ojciec Pierce Brosnan. - To był najbardziej poruszający dzień w moim życiu. To nie był dzień, w którym można by się smucić. Alex i Pierce szeroko się uśmiechali - powiedział portalowi Thesun.co.uk przyjaciel rodziny obecny na ślubie zmarłej w piątek Charlotte.

W poniedziałek, światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci 41-letniej córkiPierce'a Brosnana. Kobieta chorowała od 3 lat na raka jajników. Teraz wychodzą na światło dziennie nieznane dotąd szczegóły z życia kobiety. Okazało się, że Charlotte Brosnan tuż przed śmiercią, postanowiła pobrać się ze swoim wieloletnim partnerem, Alexem Smithem.

Pierce Brosnan, córka CharlotteEast News

Charlotte i Alex są rodzicami dwojga dzieci. Ich pierwsza córka Isabella ma 15 lat. Syn Lucas jest ośmiolatkiem. Isabella miała podobno być druhną na ślubie rodziców. Do ołtarza prowadzić Charlotte miał ponoć Pierce Brosnan.

To był najbardziej poruszający dzień w moim życiu. To nie był dzień, w którym można ny się smucić. Alex i Pierce szeroko się uśmiechali - powiedział portalowi Thesun.co.uk przyjaciel rodziny obecny na ślubie zmarłej w piątek Charlotte.

Pierce BrosnanInternet

Pierce BrosnanInternet

aga