Beyonce pokazała szpilki swojej 17-miesięcznej córeczki

Dziewczynka dostała je w prezencie.
Beyonce pokazała szpilki małej Blue Ivy Dziewczynka dostała ekskluzywne buciki od samego Toma Forda Córeczka Beyonce i Jaya-Z dopiero 17. miesięcy, ale jej garderoba już jest godna pozazdroszczenia. Mała Blue Ivy dostała ostatnio różowe szpilki od Toma Forda Mała Blue Ivy skończyła dopiero 17. miesięcy, ale jej garderoba już jest godna pozazdroszczenia. Ostatnio dziewczynka dostała od rodziców koronę wysadzaną perłami i diamencikami, a teraz Beyonce zaprezentowała w sieci pierwsze szpilki swojej córeczki! Różowe buciki na obcasie zaprojektowane przez Toma Forda, powstały specjalnie dla Blue Ivy. Designerskie buciki to już kolejna para "dorosłego" obuwia córeczki gwiazdorskiej pary. W kwietniu Jay-Z pokazał na swoim blogu malutkie sportowe buty od Jeremy'ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas. Beyonce i Jay-Z do minimum ograniczają publiczne wyjścia z córeczką. Ciekawość fanów zaspokajają publikując zdjęcia Blue Ivy na swoim blogach.

Mała Blue Ivy ma dopiero 17. miesięcy, ale jej garderoba już jest godna pozazdroszczenia. Ostatnio dziewczynka dostała od rodziców koronę, a teraz Beyonce pokazała pierwsze szpilki swojej córeczki!

BeyonceScreen Tumblr.com

Różowe butki na obcasie od Toma Forda są podobno zaprojektowane specjalnie dla Blue Ivy. To prezent od projektanta.

Beyonce i Jay-Z, nazywani królewską rodziną hip-hopu, traktują swoją pociechę jak prawdziwą królewnę. Szkrab ma własną koronę z fioletowym aksamitem, wysadzaną perłami i diamencikami.

BeyonceScreen Tumblr.com

Beyonce pokazała również brzoskwiniową, zwiewną sukienkę w wyjątkowo małym rozmiarze. To również najprawdopodobniej własność jej córeczki.

BeyonceScreen Tumblr.com

Jeśli designerskie buciki rzeczywiście należą do Blue Ivy, nie będą pierwszym drogim obuwiem jakie ma. W kwietniu, Jay-Z pokazał na swoim blogu malutkie sportowe buty od Jeremy'ego Scotta zaprojektowane dla marki Adidas.

Jay-ZScreen Lifeandtimes.com

Rodzice do minimum ograniczają publiczne pokazywanie się z córeczką. Ciekawość fanów zaspokajają publikując zdjęcia dziewczynki na swoim blogach. Ostatnio Beyonce pokazała również fotkę zza kulis jednej z jej najnowszych sesji zdjęciowych. Na zdjęciu piosenkarka schyla się nad wózeczkiem Blue Ivy, która dotyka nosa mamy paluszkiem. Uroczy widok, prawda?

BeyonceScreen Tumblr.com

aga