Marcin Tyszka o Marceli Leszczak: Chyba chce zostać celebrytką bulwarowej prasy

Trafił w punkt czy przesadził?
Tyszka krytykuje Marcelę Leszczak "Chyba chce zostać celebrytką bulwarowej prasy" "Miałem nadzieję, że będziemy mieć dobrą modelkę. Ale ktoś chce zostać celebrytką bulwarowej prasy" - napisał Na Facebooku Marcin Tyszka o o Marceli Leszczak Najpierw ją chwalił, teraz strofuje. Marcin Tyszka krytycznie odniósł się na Facebooku do poczynań Marceli Leszczak, jednej z uczestniczek "Top Model". Jego niedawny wpis na Facebooku nie jest dla początkującej modelki zbyt przyjemny. "Miałem nadzieję, że będziemy mieć dobrą modelkę. Ale ktoś chce chyba zostać celebrytką bulwarowej prasy" - napisał Tyszka. Żeby nie było wątpliwości o kogo chodzi, podlinkował tekst o Marceli Leszczak opublikowany na portalu Afterparty.pl. Leszczak opowiada tam, jak znany fotograf mody zareagował na to, że choć była jego faworytką, ostatecznie zajęła drugie miejsce. - Wiem, że jest mu bardzo przykro, że przegrałam - powiedziała. - Nawet jego rodzice podeszli do mnie i powiedzieli, że jest im bardzo przykro, bo wiedzą, że Marcin mnie kocha. Jak widzimy, miłość nie zawsze jest ślepa. A Marcela Leszczak naprawdę lubi imprezować i pozować tam fotoreporterom. Bawiła się między innymi na gali "Playboya" i na pokazie Simple. Była też gościem jednego z programów śniadaniowych. Z drugiej strony, kandydatka na królową wybiegu ma za sobą pierwsze sesje zdjęciowe, więc chyba jednak pamięta na czym polega bycie modelką. Uważacie, że Tyszka przesadził czy miał rację?

Najpierw ją chwalił, teraz strofuje. Marcin Tyszka krytycznie odniósł się na Facebooku do poczynań Marceli Leszczak. Jego niedawny wpis na Facebooku nie jest dla początkującej modelki zbyt przyjemny.

Marcin Tyszka, Marcela Leszczak Facebook.com

Żeby nie było wątpliwości o kogo chodzi, podlinkował tekst o Marceli Leszczak opublikowany na portalu Afterparty.pl. Leszczak opowiada tam, jak znany fotograf mody zareagował na to, że choć była jego faworytką, ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Wiem, że jest mu bardzo przykro, że przegrałam - powiedziała. - Nawet jego rodzice podeszli do mnie i powiedzieli, że jest im bardzo przykro, bo wiedzą, że Marcin mnie kocha.

Jak widzimy, miłość nie zawsze jest ślepa. A Marcela Leszczak naprawdę lubi imprezować i pozować tam fotoreporterom. Bawiła się między innymi na gali "Playboya" i na pokazie Simple. Była też gościem jednego z programów śniadaniowych.

Marcela Leszczak Kapif

Z drugiej strony, kandydatka na królową wybiegu ma za sobą pierwsze sesje zdjęciowe, więc chyba jednak pamięta na czym polega bycie modelką. Uważacie, że Tyszka przesadził, czy miał rację?

Marcela Leszczak Studio Sensi, Warszawa, Fotograf: Sylwia Górajek

alex