Maciej Musiał o seksie przed ślubem: Często zastanawiam się nad...

Serialowy Tomek przyniósł kiedyś do domu ulotkę na ten temat.
Musiał przeciwny seksowi przed ślubem Serialowy Tomek przyniósł kiedyś do domu ulotkę na ten temat "Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to - powiedział w rozmowie z "Życiem na gorąco" Maciej Musiał Maciek Musiał z aktora jednej roli przemienia się w świecącą coraz intensywnie gwiazdę. Aby podsycić swoją popularność, Maciek postanowił wypowiedzieć się na jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów: seksu. Z jego słów wynika, że jest prawiczkiem. Jak długo aktor zamierza zachować wstrzemięźliwość? "Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to - powiedział w rozmowie z "Życiem na gorąco". Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z piękną dziewczyną, która dostaje od aktora namiętnego całusa. Oparcie się tak urokliwej kobiecie graniczy z cudem.

Maciek Musiał, z aktora jednej roli, przemienia się w świecącą coraz intensywnie gwiazdę. Aby podsycić swoją popularność, Maciek postanowił wypowiedzieć się na jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów: seksu. Z jego słów wynika, że jest prawiczkiem. Jak długo aktor zamierza zachować wstrzemięźliwość?

Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu. Rozważam to - powiedział w  rozmowie z "Życiem na gorąco".

Jakiś czas temu na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z piękną dziewczyną, która dostaje od aktora namiętnego całusa. Oparcie się tak urokliwej kobiecie graniczy z cudem.

Maciej Musiałscreen Instagram

pro

Więcej o: