Córka Pierce'a Brosnana zmarła na raka jajnika

Aktor stracił córkę.

Córka Pierce'a Brosnana zmarła po 3 letniej walce z rakiem jajnika.

28 czerwca o godz. 14 moja ukochana córka Charlotte Emily odeszła do życia wiecznego. Umarła na raka jajnika. W chorobie wspierali ją mąż Alex, dzieci Isabella i Lucas i bracia Christopher i Sean - powiedział Brosnan w rozmowie z People.com.

Aktor znalazł siłę, by szczerze opowiedzieć o chorobie córki:

Charlotte walczyła z nowotworem z wdziękiem, odwagą i z godnością. Jest nam ciężko na sercu z powodu straty naszej ukochanej pięknej dziewczyny - dodał aktor.

Pierce Brosnan, córka CharlotteEast News

Aktor podziękował za wsparcie bliskim:

Modlimy się za nią i za to, by wynaleziono lekarstwo na tą nędzną chorobę. Dziękujemy wszystkim za szczere kondolencje - powiedział.

Charltotte miała 41 lat, zmarła w Londynie. Zostawiła męża Alexa Smitha, 14-letnią córkę i 8-letniego syna. Córka aktora była obciążona genetycznie chorobą. Matka Charlotty i żona aktora, Cassandra, także zmarła na raka jajnika w 1991 roku. Charlotte nie jest biologiczną córką aktora. Miała 9 lat, kiedy jej matka, Cassandra, poślubiła Brosnana w 1980 roku. Aktor adoptował córkę w 1986 roku. Brosnan niestety zetknął się wcześniej z tą chorobą, jego matka także odeszła z powodu raka jajnika, kiedy przyszły aktor był jeszcze nastolatkiem.

Vic

Więcej o:
Komentarze (5)
Córka Pierce'a Brosnana zmarła na raka jajnika
Zaloguj się
 • rabarbara

  Oceniono 86 razy 78

  Wiadomość o śmierci tytułujecie "Hot"?!
  A znacie równie krótkie "Sad"?

 • azlotko

  Oceniono 33 razy 33

  :( Strasznie smutne... pieprzony rak ! coraz wiecej umiera w wieku 40-50 lat...to straszne ! Przezyc wlasne dzieci to musi byc ciezkie przezycie

 • nick_plotek

  Oceniono 13 razy 9

  RIP Charlotte [*]

 • zbynio4

  Oceniono 3 razy 3

  smutne w tym naprawde jest to gdy rodzic musi pochowac swoje dziecko ... to jest prawdziwa tragedia, obojetnie czy jestes znanym czy tylko zwyklym szarakiem

 • jason.

  Oceniono 7 razy 3

  Szkoda +++

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX