Wojciech Szczęsny spotyka się z Mariną?!

Czy naprawdę mają się ku sobie?
Wojciech Szczęsny spotyka się z Mariną?! Czy naprawdę mają się ku sobie? W piątek Wojtek Szczęsny bawił się na imprezie urodzinowej Mariny. I od razu pojawiły się plotki o ich romansie! Podobno piłkarz i piosenkarka mają się ku sobie W piątek Wojtek Szczęsny bawił się na imprezie urodzinowej Mariny. I od razu pojawiły się plotki o ich rzekomym romansie! Podobno piłkarz i piosenkarka mają się ku sobie już od jakiegoś czasu. Szczęsny widziany był nie tylko na urodzinach Mariny. Oboje wstawili na swoje konta w portalach społecznościowych zdjęcia zrobione podczas lotu helikopterem, a także fotki z Białegostoku. Niewątpliwie byli tam więc razem. Czy dziewczyna w koszulce z nazwiskiem piłkarza to Marina? Tak podejrzewają nawet jego fani! Co więcej, na Twitterze Mariny znaleźliśmy filmik, na którym Szczęsny i inni znajomi dziewczyny śpiewają na cały głos hit zespołu Kings of Leon "Sex on fire". Czy to jakaś sugestia? Jeszcze 22 czerwca, podczas ślubu Roberta Lewandowskiego, Wojciech Szczęsny wyglądał na szczęśliwie zakochanego w swojej byłej już dziewczynie Sandrze Dziwiszek. Dziwiszek miała podobno napisać na Facebooku Szczęsnego, że "życzy mu szczęścia". Czy chodzi o jego nowy związek? Najgłośniejszy romans Mariny to związek z Mrozem. Kiedy para się spotykała nie brakowało plotek, że robią to tylko dla popularności. Ostatecznie ich drogi się rozeszły. Skąd mogą znać się Szczęsny i Marina? Możliwe, że poznali się na imprezie Samochód Roku Playboya, gdzie oboje byli. Co zabawne, oboje robili sobie zdjęcia z Patrycją Wojnarowską. Czy ich znajomość zaczęła się przy jej nagiej pupie?

W piątek Wojtek Szczęsny bawił się na imprezie urodzinowej Mariny. I od razu pojawiły się plotki o ich rzekomym romansie! Podobno piłkarz i piosenkarka mają się ku sobie już od jakiegoś czasu.

Marina Łuczenko Screen Twitter.com

 

Szczęsny widziany był nie tylko na urodzinach Mariny. Oboje wstawili na swoje konta w portalach społecznościowych zdjęcia zrobione podczas lotu helikopterem, a także fotki z Białegostoku. Niewątpliwie byli tam więc razem.

Wojciech Szczęsny Screen Facebook.com

Wojciech Szczęsny Screen Facebook.com

Czy dziewczyna w koszulce z nazwiskiem piłkarza to Marina? Tak podejrzewają nawet jego fani!

Marina Łuczenko Screen Twitter.com

 

Co więcej, na Twitterze Mariny znaleźliśmy filmik, na którym Szczęsny i inni znajomi dziewczyny śpiewają na cały głos hit zespołu Kings of Leon "Sex on fire". Czy to jakaś sugestia?

Wojciech Szczęsny Screen Twitter.com

Jeszcze 22 czerwca, podczas ślubu Roberta Lewandowskiego, Wojciech Szczęsny wyglądał na szczęśliwie zakochanego w swojej byłej już dziewczynie Sandrze Dziwiszek. Dziwiszek miała podobno napisać na Facebooku Szczęsnego, że "życzy mu szczęścia". Czy chodzi o jego nowy związek?

Wojciech Szczęsny, Sandra Dziwiszek Kapif

 

Najgłośniejszy romans Mariny to związek z Mrozem. Kiedy para się spotykała nie brakowało plotek, że robią to tylko dla popularności. Ostatecznie ich drogi się rozeszły.

marina, mrozu Screen Facebook.com

 

Skąd mogą znać się Szczęsny i Marina? Możliwe, że poznali się na imprezie Samochód Roku Playboya, gdzie oboje byli. Co zabawne, oboje robili sobie zdjęcia z Patrycją Wojnarowską. Czy ich znajomość zaczęła się przy jej nagiej pupie?

Wojciech Szczęsny WBF

Marina Łuczenko WBF

Fajna para?

aga