Halina Mlynkova ma nowego partnera!

Wokalistka znalazła nową miłość.
Halina Mlynkova ma nowego partnera Wokalistka znalazła nową miłość. Halina Mlynkova ma nowego partnera. Tygodnik "Flesz" dowiedział się, że jest nim menedżer Ewy Farnej, czeski producent i kompozytor Leszek Wronka. Halina Mlynkova po rozwodzie z Łukaszem Nowickim nie była długo sama. Wokalistka zaczęła się spotykać się z operatorem filmowym Bartoszem Prokopowiczem. Teraz jednak w jej sercu zagościł nowy mężczyzna. Tygodnik "Flesz" dowiedział się, że jest nim menedżer Ewy Farnej, czeski producent i kompozytor Leszek Wronka. - Halina i Leszek spotykają się prywatnie - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" menedżerka wokalistki Monika Małyszek. Uczucie zaskoczyło ich w trakcie pracy nad najnowszym krążkiem Mlynkovej. Spotykają się podobno od trzech miesięcy. Jednak syn Mlynkovej i Nowickiego, Piotruś, rzekomo nie patrzy przychylnym okiem na nowy związek mamy: - Piotruś jest silnie związany z biologicznym ojcem. Gdy wreszcie zaakceptował i polubił Prokopowicza, Halina się z nim rozstała. Teraz w jej życiu jest już nowy mężczyzna. Chłopiec źle to znosi - powiedziała znajoma Mlynkovej w Fakt.pl. Wokalistka rozwiodła się z Łukaszem Nowickim w w maju 2012 roku. Zaledwie kilka miesięcy później była widywana z Bartoszem Prokopowiczem. Operator filmowy jest mężczyzną po przejściach - jego żona zmarła na raka, a on sam wychowywał dwójkę dzieci. Prokopowicz i Mlynkova spotykali się podobno przez pół roku. Na ich związku pojawiły się jednak rysy i w końcu się rozstali.

Halina Mlynkova po rozwodzie z Łukaszem Nowickim nie była długo sama. Wokalistka zaczęła się spotykać się z operatorem filmowym, Bartoszem Prokopowiczem. Teraz jednak w jej sercu zagościł nowy mężczyzna. Tygodnik "Flesz" dowiedział się, że jest nim menadżer Ewy Farnej, czeski producent i kompozytor Leszek Wronka.

Halina i Leszek spotykają się prywatnie - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" menadżerka wokalistki Monika Małyszek.

Halina Mlynkova, Leszek WronkaKapif

Uczucie zaskoczyło ich w trakcie pracy nad najnowszym krążkiem Mlynkovej. Spotykają się podobno od trzech miesięcy.

Leszek WronkaKapif

Jednak syn Mlynkovej i Nowickiego, Piotruś, rzekomo nie patrzy przychylnym okiem na nowy związek mamy:

Piotruś jest silnie związany z biologicznym ojcem. Gdy wreszcie zaakceptował i polubił Prokopowicza, Halina się z nim rozstała. Teraz w jej życiu jest już nowy mężczyzna. Chłopiec źle to znosi - powiedziała znajoma Mlynkovej w Fakt.pl.

Wokalistka rozwiodła się z Łukaszem Nowickim w w maju 2012 roku.

Halina Mlynkova i Łukasz NowickiWBF

Zaledwie kilka miesięcy później była widywana z Bartoszem Prokopowiczem. Operator filmowy jest mężczyzną po przejściach - jego żona zmarła na raka, a on sam wychowywał dwójkę dzieci. Prokopowicz i Mlynkova spotykali się podobno przez pół roku. Na ich związku pojawiły się jednak rysy i w końcu się rozstali.

halinka mlynkova, bartosz prokopowiczAG

Ciekawe, czy Leszek Wronka zagości w sercu wokalistki na dłużej?

Vic

Więcej o:
Komentarze (8)
Halina Mlynkova ma nowego partnera!
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 38 razy 20

  Taa to się teraz puszcza ../ na lewo i prawo../ - co tydzień inny...
  Taaak trzymaj - Halinka...!!!

 • muminos1975

  Oceniono 19 razy 15

  w patologi sie na to mówi "konkubent" a tutaj partner :)

 • dominique_roark

  Oceniono 12 razy 8

  Taki z niej myszoskoczek - z wygladu mysz a skacze z penisa na penisa.

 • te_cafe

  Oceniono 11 razy 5

  Taki starszy pan trochę,to ją będzie na rękach nosił.Chyba że sił zabraknie.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 4

  halina czy on podoła "huci twej"????haha

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  No, no... Kobitka ma spore potrzeby.

 • dark_queen

  Oceniono 6 razy 0

  Następny dziadek z młodą kobietą. Fibak ich zapoznał?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX