Dorota Szelągowska i Adam Sztaba znów wzięli ślub. Tym razem utrzymali go jednak w tajemnicy

Para nie chciała, by ślub był wielkim medialnym wydarzeniem.
Szelągowska i Sztaba znów wzięli ślub Tym razem ceremonia była utrzymana w ścisłej tajemnicy Adam Sztaba i Dorota Szelągowska pobrali się 30 maja. Jak się okazuje, 15 czerwca para powiedziała sobie "tak" po raz drugi podczas ceremonia kościelnej Adam Sztaba i Dorota Szelągowska pobrali się 30 maja 2013 roku. Okazuje się, że w połowie czerwca para powiedziała sobie "tak" po raz drugi! Tym razem była to ceremonia kościelna, która miała miejsce ceremonia, 15 czerwca w miejscowości Podzamcze koło Częstochowy. Szelągowska opowiedziała, dlaczego zdecydowali się na cichy ślub. - Zrobiliśmy to, aby trochę uciec przez światem. Chcieliśmy przeżyć nasz ślub w kameralnej atmosferze, w gronie najbliższych. Poprzednim razem nie udało się tego zrobić. O naszym ślubie cywilnym było bardzo głośno. Tym razem chcieliśmy, aby to był nasz i tylko nasz dzień. I tak się stało. Było cudownie - wyznała Szelągowska w rozmowie z "Show". Parze młodej towarzyszyli jedynie świadkowie - Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka. Do minimum zostały ograniczone także koszty związane z drugim ślubem. Szelągowska wyznała, że zamiast sukni ślubnej, założyła plażową sukienkę, którą już od jakiegoś czasu wisiała w jej szafie. Sztaba miał na sobie sobie garnitur marki Vistula z pierwszego ślubu, który odbył się w plenerze. Para jest ze sobą od 11 lat. Współnie wychowują 12-letniego Antka, syna Szelągowskiej z jej poprzedniego związku. Ostatnio Sztaba zdradził, że nie planują podróży poślubnej, ale wyczekują lipcowego urlopu, który spędzą w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska pobrali się 30 maja 2013 roku. Teraz, nowożeńcy zdradzili, że wzięli ślub się drugi raz! Druga ceremonia, tym razem kościelna, miała miejsce 15 czerwca w miejscowości Podzamcze koło Częstochowy. Szelągowska opowiedziała, dlaczego zdecydowali się na cichy ślub.

Zrobiliśmy to, aby trochę uciec przez światem. Chcieliśmy przeżyć nasz ślub w kameralnej atmosferze, w gronie najbliższych. Poprzednim razem nie udało się tego zrobić. O naszym ślubie cywilnym było bardzo głośno. Tym razem chcieliśmy aby to był nasz i tylko nasz dzień. I tak się stało. Było cudownie - wyznała "Show" Szelągowska.

PHOTO MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS !!!PAPARAZZI!!! ZDJECIA BEZ WIEDZY I ZGODY OSOB FOTOGRAFOWANYCH!!! PUBLIKACJA NA ODPOWIEDZIALNOSC REDAKCJI!!! RZUCEWO N/Z ADAM SZTABA BIERZE SLUB Z  DOROTA SZELAGOWSKA CORKA KATARZYNY GROCHOLI SWIADKAMI BYLI NATALIA KUKULSKA WRAZ Z MEZEM MICHALEM DABROWKA WSROD GOSCI  BYLI TAKZE EUROPOSEL MAREK SIWIEC ORAZ HENRYKA KRZYWONOS SLUB ODBYL SIE W PLENERZE NA TERENIE STAREJ CEGIELNI W RZUCEWIE KOLO PUCKA I ZACZAL SIE O 20 PO SLUBIE WSZYSCY GOSCIE UDALI SIE DO STAREJ CEGIELNI NA WESELE 30/05/2013 KOMPOZYTOR MUST BE THE MUSIC JUROR EAST NEWS/MARCIN GADOMSKI

Obecni w tej ważnej chwili byli przy nich jedynie świadkowie - Natalia Kukulska i jej mąż, Michał Dąbrówka.

 

Natalia Kukulska i mąż Michał Dąbrówka Kapif

 

Para do minimum ograniczyła też koszty związane z drugim ślubem. Szelągowska wyznała, że zamiast sukni ślubnej, założyła plażową sukienkę, którą już od jakiegoś czasu wisiała w jej szafie. Sztaba miał na sobie sobie garnitur marki Vistula z pierwszego ślubu, który odbył się w plenerze, w małej miejscowości Rzucewo w województwie pomorskim.

Dorota Szelągowska EastNews

Adam Sztaba EastNews

Para jest ze sobą od 11 lat. Wychowują wspólnie 12-letniego Antka, syna Szelągowskiej z jej poprzedniego związku.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, syn Antek Kapif

Ostatnio Sztaba zdradził, że nie planują podróży poślubnej, ale wyczekują lipcowego urlopu, który spędzą w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

aga