Wojciechowska o Zamachowskim: Powinien być skazany na medialną BANICJĘ

Dziennikarka nie zostawia na Zamachowskim suchej nitki!
Wojciechowska ostro o Zamachowskim Dziennikarka uważa, że aktor powinien zostać skazany na medialną banicję. Martyna Wojciechowska w ostatnim wywiadzie dla "Pani" skrytykowała Zbigniewa Zamachowskiego za jego związek z Moniką Richardson i za to, że zostawił rodzinę. Martyna Wojciechowska w ostatnim wywiadzie dla "Pani" wyjątkowo ostro skrytykowała Zbigniewa Zamachowskiego i jego związek z Moniką Richardson, który stał się swego rodzaju sensacją medialną. Dziennikarce nie przypadł do gustu fakt, że Zamachowski zostawił swoją rodzinę, po czym niemalże od razu zaczął pokazywać się w mediach z nową partnerką i publicznie opowiadać o swoim związku. - Mówię o pewnej tendencji, jaką obserwuję choćby w mediach - na przykład, jak możemy dalej promować mężczyznę, który zostawił żonę i czwórkę dzieci? Powinien być skazany na medialną banicję, a jest wręcz przeciwnie - powiedziała Wojciechowska. Podróżniczka, która sama wychowuje samotnie 5-letnią córeczkę Marysię, skrytykowała zachowanie Zamachowskiego i opowiedziała o tym, jak wyobraża sobie rolę mężczyzny w życiu rodzinnym. - Bycie mężczyzną nie polega na tym, żeby zrobić kobiecie dwoje czy troje dzieci i zdobywać ośmiotysięczniki, nie odwracając się za siebie, tylko na tym, żeby umieć zrezygnować ze swoich pasji, choćby na jakiś czas i być mądrym wsparciem - zauważyła podróżniczka.

Martyna Wojciechowska w ostatnim wywiadzie dla "Pani" wyjątkowo ostro skrytykowała Zbigniewa Zamachowskiego i jego związek z Moniką Richardson, który stał się swego rodzaju sensacją medialną. Dziennikarce nie przypadł do gustu fakt, że Zamachowski zostawił swoją rodzinę, po czym niemalże od razu zaczął pokazywać się w mediach z nową partnerką i publicznie opowiadać o swoim związku.

Mówię o pewnej tendencji, jaką obserwuję choćby w mediach - na przykład jak możemy dalej promować mężczyznę, który zostawił żonę i czwórkę dzieci? Powinien być skazany na medialną banicję, a jest wręcz przeciwnie.

Monika Richardson,Zbigniew Zamachowski Party

Podróżniczka, która sama wychowuje samotnie 5-letnią córeczkę Marysię, skrytykowała zachowanie Zamachowskiego i opowiedziała o tym, jak wyobraża sobie rolę mężczyzny w życiu rodzinnym.

Bycie mężczyzną nie polega na tym, żeby zrobić kobiecie dwoje czy troje dzieci i zdobywać ośmiotysięczniki, nie odwracając się za siebie, tylko na tym, żeby umieć zrezygnować ze swoich pasji, choćby na jakiś czas i być mądrym wsparciem.

Warszawa. 05.04.2013 r. Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 FORUM/Maciej Biedrzycki

Zgadzacie się z Wojciechowską? Zamachowski rzeczywiście zasłużył na "medialna banicję"?

aga