Doda nagra piosenkę dla Lewandowskiego? Mamy komentarz rzecznika prasowego piosenkarki

To byłby prezent!
Doda nagra piosenkę dla Lewandowskiego? Mamy komentarz rzecznika prasowego piosenkarki. Doda nagrywa piosenkę na ślub Roberta Lewandowskiego - taką informację podał magazyn "Rewia". - Doda nie chwaliła mi się tym - zaprzecza rzecznik prasowy Dody Doda nagrywa piosenkę dla Roberta Lewandowskiego - taką informację podał magazyn "Rewia". Pismo informuje, że artystkę poprosili o to koledzy piłkarza z reprezentacji. - Dorota zaśpiewa mu coś osobistego. Na pewno nie zwykłe "sto lat" - powiedział "Rewii" znajomy piosenkarki. Chcieliśmy się dowiedzieć czegoś więcej o tym ciekawym projekcie, więc zadzwoniliśmy do rzecznika prasowego Dody, Piotra Wróbla. - W rozmowach ze mną Doda nie chwaliła się tym - powiedział nam lakonicznie Wróbel. Czyżby nie było się czym chwalić?

Doda nagrywa piosenkę dla Roberta Lewandowskiego - taką informację podał magazyn "Rewia". Pismo informuje, że artystkę poprosili o to koledzy piłkarza z reprezentacji.

Dorota zaśpiewa mu coś osobistego. Na pewno nie zwykłe "sto lat" - powiedział "Rewii" znajomy piosenkarki.

Chcieliśmy się dowiedzieć czegoś więcej o tym ciekawym projekcie, więc zadzwoniliśmy do rzecznika prasowego Dody, Piotra Wróbla.

W rozmowach ze mną Doda nie chwaliła się tym - powiedział nam lakonicznie Wróbel.

Nie było się czym chwalić?

alex