Dorota Czaja URODZIŁA! Znamy imię dziecka

To silny chłopczyk.
Dorota Czaja urodziła! Synek Doroty Czai i Grzegorza Bilskiego przyszedł na świat tydzień po terminie Dorota Czaja urodziła synka! Synek Czai i Grzegorza Bilskiego przyszedł na świat tydzień po terminie, 25 czerwca. Leo jest pierwszym dzieckiem małżeństwa Dorota Czaja urodziła synka! Chłopczyk przyszedł na świat tydzień po terminie, 25 czerwca, 5 minut przed północą. Mama i synek czują się znakomicie. Mały Leo, bo takie imię już rodzice, wybrali dla niego waży 3700 kg i ma 60 cm, więc duży chłopak, jak na mały brzuszek Doroty - dowiedział się Plotek.pl. Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Grzegorz Bilski. Tata ponoć pęka z dumy. - Mały jest dzielny jak jego mama i silny jak lew - powiedział Bliski. - Czuję się bardzo szczęśliwa. Mam wspaniałą rodzinę, wymarzonego męża, a w drodze owoc naszej miłości - pochwaliła się niedawno Dorota Czaja portalowi Krakow.naszemiasto.pl. Leo jest pierwszym dzieckiem małżeństwa. Mamie i dziecku życzymy zdrowia!

Dorota Czaja urodziła synka! Chłopczyk przyszedł na świat tydzień po terminie, 25 czerwca, 5 minut przed północą.

Mama i synek czują się znakomicie. Mały Leo, bo takie imię już rodzice wybrali dla niego waży 3700 kg i ma 60 cm, więc duży chłopak, jak na mały brzuszek Doroty - dowiedział się Plotek.pl.

Dorota Czaja WBF

Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Grzegorz Bilski. Tata ponoć pęka z dumy.

Mały jest dzielny jak jego mama i silny jak lew - powiedział Bliski.

Dorota Czaja i Grzegorz Bilski tworzą harmonijny związek.

Czuję się bardzo szczęśliwa. Mam wspaniałą rodzinę, wymarzonego męża, a w drodze owoc naszej miłości - pochwaliła się niedawno Dorota Czaja portalowi Krakow.naszemiasto.pl.

Dorota Czaja, Grzegorz Bilski Kapif

Leo jest pierwszym dzieckiem małżeństwa. Mamie i dziecku życzymy zdrowia!

alex