Agata Załęcka pochwaliła się nowym facetem! Był wcześniej z pewną znaną aktorką

Nowa para?
Załęcka pochwaliła się nowym facetem Wygląda na to, że mamy nową parę w show-biznesie. Wygląda na to, że mamy nową parę w show-biznesie. To Agata Załęcka i Tadeusz Głażewski, którzy już nie ukrywają uczuć, jakie do siebie czują Wygląda na to, że mamy nową parę w show-biznesie. To Agata Załęcka i Tadeusz Głażewski, którzy już nie ukrywają uczuć, jakie do siebie czują. Niedawno para pojawiła się na pokazie "Echoes" Riny Cossack i pozując fotoreporterom, ochoczo obdarzała się czułościami. Agatę Załęcką znamy głównie z epizodów w serialach i współpracy z Kabaretem Moralnego Niepokoju. W 2012 roku rozebrała się dla "Playboya". Tadeusz Głażewski jeszcze kilka lat temu był związany z Joanną Liszowską. Para jednak rozstała się, a Liszowska związała się z ze szwedzkim milionerem Olą Serneke. A o Głażewskim zrobiło się cicho aż do teraz.

Wygląda na to, że mamy nową parę w show-biznesie. To Agata Załęcka i Tadeusz Głażewski, którzy już nie ukrywają uczuć, jakie do siebie czują. Niedawno para pojawiła się na pokazie "Echoes" Riny Cossack i pozując fotoreporterom, ochoczo obdarzała się czułościami.

Agata Załęcka, Tadeusz Głażewski Kapif

Agatę Załęcką znamy głównie z epizodów w serialach i współpracy z Kabaretem Moralnego Niepokoju. W 2012 roku rozebrała się dla "Playboya".

 

Agata Załęcka screen Playboy

Tadeusz Głażewski jeszcze kilka lat temu był związany z Joanną Liszowską. Para jednak rozstała się, a Liszowska związała się z ze szwedzkim milionerem Olą Serneke. A o Głażewskim zrobiło się cicho aż do teraz.

Agata Załęcka, Tadeusz Głażewski Kapif

Załęcka na pokazie Kupisza. Jako seksowna sekretarka

alex