Urszula Radwańska wygrała pierwszy mecz na Wimbledonie. Może sobie dogodzić. Jaka nagroda czeka na nią w hotelu?

Urszula Radwańska nagrodzi swoje wysiłki.
Radwańska nagrodzona przez mamę Co czekało w hotelu na młodszą z sióstr? Przed wtorkowym meczem w Londynie mama Urszuli Radwańskiej przyniosła jej sześć grubo lukrowanych pączków! Mogła je zjeść dopiero po meczu. Było co świętować! Urszula Radwańska wygrała we wtorek w Londynie z Amerykanką Mallory Burdette i awansowała do drugiej rundy Wimbledonu. Meczy był bardzo wyczerpujący, trwał prawie dwie i pół godziny, jednak za wyniki 2:1 (7:6, 4:6, 6:2) należy się nagroda. Czeka na nią w hotelu. O czym mowa? O lukrowanych pączkach! Urszula Radwańska do Londynu przyjechała z mamą. Ta jeszcze przed meczem przyniosła jej sześć grubo lukrowanych pączków. Zawodniczka musiała sobie odmówić takiej fety przed pojedynkiem. Jednak po nim, może ucztować do woli. Tym bardziej, że pierwsze starcie na Wimbledonie zakończyło się sukcesem. Byliśmy nieco zaskoczeni, że w diecie sportowca jest miejsce nawet pączki.

Urszula Radwańska wygrała dziś popołudniu w Londynie z Amerykanką Mallory Burdette i awansowała do drugiej rundy Wimbledonu. Meczy był bardzo wyczerpujący, trwał prawie dwie i pół godziny, jednak za wyniki 2:1 (7:6, 4:6, 6:2) należy się nagroda. Czeka na nią w hotelu. O czym mowa? O lukrowanych pączkach!

Urszula Radwańska, pączki, WimbledonScreen z Facebook.com

Urszula Radwańska do Londynu przyjechała z mamą. Ta jeszcze przed dzisiejszym meczem przyniosła jej sześć grubo lukrowanych pączków. Zawodniczka musiała sobie odmówić takiej fety przed pojedynkiem. Jednak po nim, może ucztować do woli. Tym bardziej, że pierwsze starcie na Wimbledonie zakończyło się sukcesem. Byliśmy nieco zaskoczeni, że w diecie sportowca jest miejsce nawet pączki.

 

Urszula RadwańskaAG

 

 

Poland's Agnieszka Radwanska clenches her fist as she defeats Serbia's Ana Ivanovic during their fourth round match of the French Open tennis tournament at the Roland Garros stadium Sunday, June 2, 2013 in Paris. (AP Photo/Michel Euler)Fot. Michel Euler AP

Dziś około 20 na korcie Wimbledonu do walki stanie starsza siostra zawodniczki - Agnieszka. Trzymamy kciuki, żeby obie mogły dziś uczcić sukces.

karo