Joanna Moro odpoczywa na wakacjach z rodziną. Wiemy, gdzie pojechała

Potrzebowała odpocząć od szumu wokół jej nazwiska.
Joanna Moro na wakacjach z rodziną Aktorka odpoczywa z dala od medialnego szumu Joanna Moro wyjechała na urlop zaraz po zakończeniu niezbyt dla niej udanego festiwalu w Opolu. Aktorka wspólnie z rodziną wypoczywa od tygodnia na Krecie Joanna Moro wyjechała na urlop zaraz po zakończeniu niezbyt udanego dla niej festiwalu w Opolu. Aktorka wspólnie z rodziną wypoczywa na Krecie. Gwiazda wyjechała na kilka dni na zaplanowane wcześniej wakacje, więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział menadżer aktorki Bartosz Staniszewski. Domyślamy się, że urlop był aktorce bardzo potrzebny. Ciągłe zainteresowanie mediów mogło ją rzeczywiście zmęczyć. "Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny! Niebo jest tutaj bezchmurne" - napisała Moro na Facebooku.

Joanna Moro wyjechała na urlop zaraz po zakończeniu niezbyt dla niej udanego festiwalu w Opolu. A gdzie wypoczywa aktorka? Na Krecie!

Joanna Moro Screen Facebook.com

mapa Mapy Google

 

Moro na greckiej wyspie jest już od tygodnia.

Wyjechała z rodziną na kilka dni na zaplanowane wcześniej wakacje. Więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział nam Bartosz Staniszewski, menadżer aktorki.

Joanna Moro Kapif

Urlop był aktorce bardzo potrzebny. Ciągłe zainteresowanie mediów mogło ją rzeczywiście zmęczyć. W końcu mogła też pobyć dłużej ze swoją rodziną.

Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny! Niebo tu bezchmurne :) - napisała na Facebooku.

Joanna Moro Screen Facebook.com

joanna moro KAPIF

aga