Marcela Leszczak z "Top Model" zdradziła, kto będzie jej współlokatorką

Znalazła przyjaciółkę.
Marcela Leszczak ma współlokatorkę Gwiazda "Top Model" zdradziła, kto będzie jej współlokatorką Znana z ostatniej edycji "Top Model" Marcela Leszczak wkrótce zamieszka w Warszawie. Jej współlokatorką będzie Michalina Manios z poprzedniej edycji programu. Marcela Leszczak zajęła drugie miejsce w ostatniej edycji "Top Model" i na poważnie myśli o karierze w świecie mody. W tym celu planuje wyprowadzić się z rodzinnego Konina i zamieszkać w Warszawie. Nie zamierza jednak mieszkać sama. Osoba, z którą chce wspólnie wynająć mieszkanie, to Michalina Manios z poprzedniej edycji programu "Top Model". Dziewczyny niedawno się poznały i od razu polubiły. Obie były w niedzielę gośćmi programu "DD TVN" i opowiedziały o swoich planach. - Z Marceliną poznałyśmy się na planie finału ostatniej edycji "Top Model", gdzie byłam gościem. Poznałam tam Marcelinę i od razu sobie przypadłyśmy do gustu - powiedziała Michalina Manios. - Najpierw poznała moich rodziców, bardzo chętnie pozowała do zdjęć - uzupełniła Marcela Leszczak. Prowadząca program Kinga Rusin zwróciła uwagę, że Marcela Leszczak nie lubi, kiedy się do niej mówi "Marcelina". - Rzeczywiście, Marcela nie lubi, jak się tak do niej mówi, ale chyba mi wybaczy - zreflektowała się Manios. - Tobie tak - obiecała Leszczak. Dziewczyny mają też swoje preferencje dotyczące poszukiwanej stancji. - Może nie na Ursynowie, bo to trochę za daleko - przyznała Michalina Manios. Jest to o tyle ważne, że początkująca modelka na razie jest skazana na komunikację miejską albo na rujnujące budżet poruszanie się po stolicy taksówkami. - Nie mam prawa jazdy, ubolewam nad tym bardzo, że nie jestem zmotoryzowana i staram się załatwić tę sprawę - powiedziała. Ciekawe, gdzie dziewczyny znajdą wymarzone lokum.

Marcela Leszczak zajęła drugie miejsce w ostatniej edycji "Top Model" i na poważnie myśli o karierze w świecie mody. W tym celu planuje wyprowadzić się z rodzinnego Konina i zamieszkać w Warszawie. Nie zamierza jednak mieszkać sama. Osoba, z którą chce wspólnie wynająć mieszkanie, to Michalina Manios z poprzedniej edycji programu "Top Model". Dziewczyny niedawno się poznały i od razu polubiły. Obie były w niedzielę gośćmi programu "DD TVN" i opowiedziały o swoich planach.

Z Marceliną poznałyśmy się na planie finału ostatniej edycji "Top Model", gdzie byłam gościem. Poznałam tam Marcelinę i od razu sobie przypadłyśmy do gustu - powiedziała Michalina Manios.
Najpierw poznała moich rodziców, bardzo chętnie pozowała do zdjęć - uzupełniła Marcela Leszczak.

Marcela Leszczak topless mat.prasowe

Prowadząca program Kinga Rusin zwróciła uwagę, że Marcela Leszczak nie lubi, kiedy się do niej mówi "Marcelina".

Rzeczywiście, Marcela nie lubi, jak się tak do niej mówi, ale chyba mi wybaczy - zreflektowała się Manios.
Tobie tak - obiecała Leszczak.

Michalina Manios Screen TVN/ x-news

Dziewczyny mają też swoje preferencje dotyczące poszukiwanej stancji.

Może nie na Ursynowie, bo to trochę za daleko - przyznała Michalina Manios.

Jest to o tyle ważne, że początkująca modelka na razie jest skazana na komunikację miejską albo na rujnujące budżet poruszanie się po stolicy taksówkami.

Nie mam prawa jazdy, ubolewam nad tym bardzo, że nie jestem zmotoryzowana i staram się załatwić tę sprawę - powiedziała.

Ciekawe, gdzie dziewczyny znajdą wymarzone lokum.

alex