Robert Lewandowski i Anna Stachurska spóźnili się na własny ślub. Przywiozła ich elegancka, biała limuzyna

Robert Lewandowski i Anna Stachurska mieli małe problemy.
Spóźnieni na ślub Robert Lewandowski i Anna Stachurska mieli małe problemy Państwo młodzi się spóźnili! Portal Sport.fakt.pl poinformował, że Robert Lewandowski i Anna Stachurska utknęli w korku! Wreszcie jednak dotarli. Państwo młodzi się spóźnili! Portal Sport.fakt.pl poinformował, że Robert Lewandowski i Anna Stachurska utknęli w korku! Wreszcie jednak dotarli. Właśnie się zaczęła uroczystość. Według portalu pierwsi goście pojawili się już po godzinie 15. Wcześniej ochrona przestawiła samochody stojące w pobliżu świątyni. Wśród gości byli między innymi menedżer Lewandowskiego Cezary Kucharski oraz koledzy klubowi, a wśród nich Grzegorz Wojtkowiak i Seweryn Gancarczyk.

Państwo młodzi się spóźnili! Portal Sport.fakt.pl poinformował, że Robert Lewandowski i Anna Stachurska utknęli w korku! Wreszcie jednak dotarli. Właśnie się zaczęła uroczystość. Według portalu pierwsi goście pojawili się już po godzinie 15. Wcześniej ochrona przestawiła samochody stojące w pobliżu świątyni. Wśród gości są między innymi menadżer Lewandowskiego, Cezary Kucharski, oraz koledzy klubowi, a wśród nich Grzegorz Wojtkowiak i Seweryn Gancarczyk.

Robert Lewandowski, Anna Stachurska Kapif

A tak wygląda kościół Zwiastowania NMP, w którym TERAZ trwa ceremonia ślubna Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej. Jak poinformował Fakt.pl w wnętrze świątyni przystrojono na biało i ustawiono kosze z białymi kwiatami.

Kościół Zwiastowania NMP (Fot. Zenon Kraska)

Kościół Zwiastowania NMP Facebook.com

alex