Dziś żeni się Robert Lewandowski. Kto będzie świadkiem, jakie będą atrakcje? Takiego ślubu jeszcze nie było!

Robert Lewandowski i Anna Stachurska staną dziś na ślubnym kobiercu.
Robert Lewandowski się żeni Robert Lewandowski i Anna Stachurska staną w sobotę na ślubnym kobiercu Robert Lewandowski w zeszłym tygodniu wszystkich nabrał i podał do mediów fałszywą informację o dacie ślubu, zapowiedział go na 15 czerwca. Kiedy jednak rzeczywiście pojmie za żonę Annę Stachurską? Według naszego źródła właśnie dziś. Ceremonia odbędzie się w kościele św. Anny w Serocku. Para może do niego dotrzeć specjalnie wynajętym tramwajem wodnym. Na wesele, w Dworze Złotopolska Dolina w Trąbkach Nowych, mają natomiast polecieć helikopterem, podał Fakt.pl. Jednak to nie koniec prawdziwie bajkowych atrakcji. Za muzykę odpowiedzialny jest Marek Sierocki. Kuchnia będzie serwować same wspaniałe potrawy, a kelnerki raczyć egzotycznymi drinkami przybyłych gości. (...) Kiedy to wyborowe towarzystwo zmęczy się tańcem, ich stopy będzie rozmasowywać specjalna masażystka z Bali - czytamy na w tym samym serwisie. Na weselników, spragnionych jeszcze większych emocji, czekać ma przejażdżka motorówką po Wiśle, polowanie a także spływ kajakowy, podaje Fakt.pl. Roberta i Annę wspierać będą rodzina i przyjaciele, wśród nich wiele gwiazd ze świata sportu. Według doniesień tego samego portalu na liście gości znalazł się Wojciech Szczęsny, Mario Goetze czy Marco Reus. Na bardziej aktywnych czekają też atrakcje. Takie jak pływanie po Wiśle motorówką. Wyprawa na polowanie czy spływ kajakowy. Ci, którzy nie są żądni przygód, zadowolą się spacerami po przepięknym parku, otaczającym dworek.

Robert Lewandowski w zeszłym tygodniu wszystkich nabrał i podał do mediów fałszywą informację o dacie ślubu, który zapowiedział na 15. czerwca. Kiedy jednak rzeczywiście pojmie za żonę Annę Stachurską? Według naszego źródła właśnie dziś.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska Facebook.com

Ceremonia odbędzie się w kościele św. Anny w Serocku. Para może do niego dotrzeć specjalnie wynajętym tramwajem wodnym. Na wesele, w Dworze Złotopolska Dolina w Trąbkach Nowych, mają natomiast polecieć helikopterem, podał Fakt.pl. Jednak to nie koniec prawdziwie bajkowych atrakcji.

Za muzykę odpowiedzialny jest Marek Sierocki. Kuchnia będzie serwować same wspaniałe potrawy, a kelnerki raczyć egzotycznymi drinkami przybyłych gości. (...) Kiedy to wyborowe towarzystwo zmęczy się tańcem, ich stopy będzie rozmasowywać specjalna masażystka z Bali - czytamy na w tym samym serwisie.

Dwór Złotopolska Dolina mat. reklamowe

Na weselników, spragnionych jeszcze większych emocji, czekać ma przejażdżka motorówką po Wiśle, polowanie a także spływ kajakowy, podaje Fakt.pl.

Wojtek Szczęsny i Robert Lewandowski Youtube.com

Roberta i Annę wspierać będą rodzina i przyjaciele, wśród nich wiele gwiazd ze świata sportu. Według doniesień tego samego portalu na liście gości znalazł się Wojciech Szczęsny, Mario Goetze czy Marco Reus. Świadkiem ma być Sławomir Peszko.

 Robert Lewandowski, Anna Stachurska i Sławomir Peszko z partnerką , Copyright by Radoslaw NAWROCKI / Canal +, 2009  tel. 602 240 470  nawrocki.r@gazeta.pl  WSZELKIE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEZONE  ------------------------------------------------------------------------------------- ALL RIGHTS RESERVED  nawrocki.r@gazeta.pl or +48602240470 Fot. Radoslaw Nawrocki / Canal +

Na bardziej aktywnych czekają też atrakcje. Takie jak pływanie po Wiśle motorówką. Wyprawa na polowanie czy spływ kajakowy. Ci, którzy nie są rządni przygód, zadowolą się spacerami po przepięknym parku, otaczającym dworek (Zobacz: Co wiemy o miejscu, w którym ma się odbyć ceremonia?).

karo