Moro pokazała zdjęcie z wakacji. "Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny!"

A co po powrocie?
Moro pokazała zdjęcie z wakacji "Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny!" Po nieudanym występie na festiwalu w Opolu Joanna Moro z mężem i dwoma synami wyjechała na wakacje. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie z urlopu. Po nieudanym występie na festiwalu w Opolu Joanna Moro z mężem i dwoma synami wyjechała na wakacje. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie z urlopu. Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny! Niebo tu bezchmurne :) - napisała. O urlopie Joanny Moro pisaliśmy kilka dni temu. - Wyjechała z rodziną na kilka dni na zaplanowane wcześniej wakacje. Więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział nam Bartosz Staniszewski, menadżer aktorki. Mąż Joanny Moro, Mirosław Szpilewski, oraz jej synowie, Mikołaj i Jeremi, byli też z aktorką w Opolu.

Po nieudanym występie na festiwalu w Opolu Joanna Moro, z mężem i dwoma synami, wyjechała na wakacje. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała zdjęcie z urlopu.

Nareszcie trochę czasu dla siebie i rodziny! Niebo tu bezchmurne :) - napisała.

Joanna Moro Screen Facebook.com

O urlopie Joanny Moro pisaliśmy kilka dni temu.

Wyjechała z rodziną na kilka dni na zaplanowane wcześniej wakacje. Więc nie mam z nią kontaktu. Ma wrócić w przyszłym tygodniu - powiedział nam Bartosz Staniszewski, menadżer aktorki.

Mąż Joanny Moro, Mirosław Szpilewski, oraz jej synowie, Mikołaj i Jeremi, byli też z aktorką w Opolu.

joanna moro KAPIF

Alfa