Natalia Siwiec zagrała w teledysku hollywoodzkiego aktora. A właściwie pewne jej części

Ciekawy występ.
Siwiec dla 30 Seconds to Mars W teledysku zespołu Jareda Leto 30 Seconds to Mars pokazano jej oczy i usta Natalia Siwiec zagrała w teledysku hollywoodzkiego aktora. W teledysku zespołu Jareda Leto 30 Seconds to Mars pokazano jej oczy i usta. Prawie się udało. Prawie - bo w teledysku zespołu Jareda Leto 30 Seconds to Mars Natalia Siwiec wystąpiła jedynie "w kawałkach". Pokazano jej oczy i usta. Dlaczego tylko tyle? - Chciałabym podkreślić, że moja rola w klipie jest symboliczna - widać tam tylko moje oczy i usta. Nie mam jeszcze pozwolenia na pracę w Stanach Zjednoczonych, więc z tego powodu rolę trzeba było okroić, ale załatwiam sprawy formalne i mam nadzieję, że w przyszłości to już nie stanie na przeszkodzie - mówiła w "Dzień dobry TVN". No cóż, zawsze to jakiś mały kroczek w kierunku dużej kariery. Kilka tygodni Natalia na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z Leto.

Prawie się udało. Prawie - bo w teledysku zespołu Jareda Leto 30 Seconds to Mars Natalia Siwiec wystąpiła jedynie "w kawałkach". Pokazano jej oczy i usta. Dlaczego tylko tyle?

Chciałabym podkreślić, że moja rola w klipie jest symboliczna - widać tam tylko moje oczy i usta. Nie mam jeszcze pozwolenia na pracę w Stanach Zjednoczonych, więc z tego powodu rolę trzeba było okroić, ale załatwiam sprawy formalne i mam nadzieję, że w przyszłości to już nie stanie na przeszkodzie - mówiła w "Dzień dobry TVN".

No cóż, zawsze to jakiś mały kroczek w kierunku dużej kariery :) Kilka tygodni Natalia na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z Leto:

Natalia Siwiec, Jared Leto Instagram

Zobaczcie teledysk do "Up in the air":

 

Alfa

Więcej o:
Komentarze (5)
Natalia Siwiec zagrała w teledysku hollywoodzkiego aktora. A właściwie pewne jej części
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 13 razy 7

  Zezwolenie na dawanie dupy?? Bitch please....

 • browaryr

  Oceniono 16 razy 6

  "tylko jej części..."doopa i pontony -bo co innego może pokazac siwiec.

 • olaboga

  Oceniono 8 razy 2

  Tak. Z pewnością. Od groma pięknych kobiet mieli na planie, pięknych oczu i ust ale do zgrywania detali wzięli Siwiec. Eheś. Czyżby nowa Ilonka W. vel mitomanka nam rosła?
  PS Moja dłoń też tam zagrała. O! I co wy na to?
  PS 2 Powinni jej podziękować, bo podbiła im oglądalność.

 • dedekind

  Oceniono 2 razy 0

  a ktore to usta i oczy? ja nie moge znalezc, prosze o pomoc

 • cosma

  Oceniono 20 razy 0

  Od kiedy dawnie D. .......- nazywa się pracą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX