To nie żart! Kim Kardashian naprawdę nazwała córkę North West, czyli Północny Zachód!

Celebrytka nadała córeczce oryginalne imię.
North West - to nie żart Kim Kardashian nadała córeczce oryginalne imię Celebryci nie przestają zaskakiwać w kwestii wyboru imion dla dzieci. Kim Kardashian nie zamierzała się wyłamywać, nadała swojej córeczce oryginalne imię North. Celebryci nie przestają nas zaskakiwać w kwestii wyboru imion dla dzieci. Kim Kardashian nie zamierzała się wyłamywać i nadała swojej córeczce oryginalne imię North. Jako że ojciec dziecka nazywa się Kanye West, imię i nazwisko pociechy brzmi North West, co w tłumaczeniu na język polski oznacza ni mniej ni więcej tylko Północny Zachód. Co celebrytka chciała powiedzieć przez takie połączenie? Tego nie wiemy, natomiast dla niedowiarków mamy dowód. Zagraniczne portale dotarły do aktu urodzenia córeczki Kim, z którego jasno wynika, że naprawdę nosi tak oryginalne imię i nazwisko - North West. Z dokumentu dowiadujemy się także, że pociecha celebrytki nie ma drugiego imienia. Wcześniej pojawiały się informacje, że para zamierza nadać dziewczynce drugie imię po zmarłej matce rapera, Dondzie. Możemy również przeczytać, że North przyszła na świat 15 czerwca o godzinie 5:34. Akt urodzenia możecie zobaczyć na People.com. Wcześniej Kim nie chciała wyjawić imienia, jakie nada córeczce. Prowadzący talk-show Jay Leno, podpytywał celebrytkę: - Była jedna głupia plotka, że Kanye chce nazwać córeczkę North West - zagaił. Nie jest wcale powiedziane, że takie imię nie znajduje się na naszej liście. Ale podoba mi się imię Easton, Easton West [W wolnym tłumaczeniu Wschód Zachód - przyp. red]. Myślę, że to brzmi słodko - powiedziała wtedy celebrytka.

Celebryci nie przestają nas zaskakiwać w kwestii wyboru imion dla dzieci. Kim Kardashian nie zamierzała się wyłamywać i nadała swojej córeczce oryginalne imię North. Jako że ojciec dziecka nazywa się Kanye West, imię i nazwisko pociechy brzmi North West, co w tłumaczeniu na język polski oznacza ni mniej ni więcej tylko Północny Zachód. Co celebrytka chciała powiedzieć przez takie połączenie? Tego nie wiemy, natomiast dla niedowiarków mamy dowód. Zagraniczne portale dotarły do aktu urodzenia córeczki Kim, z którego jasno wynika, że naprawdę nosi tak oryginalne imię i nazwisko - North West.

Kim Kardashian, Kanye West CHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

Z dokumentu dowiadujemy się także, że pociecha celebrytki nie ma drugiego imienia. Wcześniej pojawiały się informacje, że para zamierza nadać dziewczynce drugie imię po zmarłej matce rapera, Dondzie. Możemy również przeczytać, że North przyszła na świat 15 czerwca o godzinie 5:34. Akt urodzenia możecie zobaczyć na People.com.

93216, NEW YORK, NEW YORK - Wednesday March 27, 2013. Kim Kardashian shows off her baby bump while out and about in New York City. The 32-year-old reality star is expecting her first child with boyfriend Kanye West. **FRANCE & GERMANY OUT** Photograph: ? Ralph,PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE: +1 310 822 0419 LONDON OFFICE: +44 20 8090 4079 RALPH, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/Ralph, PacificCoastNews.com

Wcześniej Kim nie chciała wyjawić imienia, jakie nada córeczce. Prowadzący talk-show Jay Leno, podpytywał celebrytkę:

Była jedna głupia plotka, że Kanye chce nazwać córeczkę North West - zagaił.

Nie jest wcale powiedziane, że takie imię nie znajduje się na naszej liście. Ale podoba mi się imię Easton, Easton West [W wolnym tłumaczeniu Wschód Zachód - przyp. red]. Myślę, że to brzmi słodko - powiedziała wtedy celebrytka.

Wydawało nam się jednak, że żartuje. Jak Wam się podoba takie oryginalne połączenie imienia i nazwiska?

Vic