Spóźniona Doda wpadła do studia radiowego: Zostało tylko 30 sekund? Dzień dobry!

Jak wejść, to efektownie!
Spóźniona Doda w radiu Jak wejść, to efektownie! Doda miała być gościem radiowej Jedynki, ale spóźniła się niemal na całą audycję. Zdyszana wpadła do studia dosłownie 30 sekund przed zakończeniem programu. To się nazywa wejście! Doda miała być gościem radiowej Jedynki, ale spóźniła się niemal na całą audycję. Zdyszana wpadła do studia dosłownie 30 sekund przed zakończeniem programu. - Jakie 30? Dzień dobry! Witam wszystkich serdecznie! - zreflektowała się Doda. Prowadzący na szczęście okazali się wyrozumiali i specjalnie dla Dody wydłużyli audycję o... kolejne 30 sekund. Czasu wystarczyło już tylko na pochwalenie się strojami, jakie Doda założy na pierwszy dzień koncertów na trasie "Lata z Radiem". - Są bardziej odsłaniające, niż zasłaniające - powiedziała. - Nadają się albo na scenę albo na plażę. Trasa "Lata z Radiem" rozpocznie się w piątek w Uniejowie. Tego wieczoru wśród gwiazd wystąpi także Doda.

To się nazywa wejście! Doda miała być dzisiaj gościem radiowej Jedynki, ale spóźniła się niemal na całą audycję. Zdyszana wpadła do studia dosłownie 30 sekund przed zakończeniem programu.

Jakie 30? Dzień dobry! Witam wszystkich serdecznie! - zreflektowała się Doda.

Prowadzący na szczęście okazali się wyrozumiali i specjalnie dla Dody wydłużyli audycję o... kolejne 30 sekund. Czasu wystarczyło już tylko na pochwalenie się strojami, jakie Doda założy na pierwszy dzień koncertów na trasie "Lata z Radiem".

Są bardziej odsłaniające, niż zasłaniające - powiedziała. - Nadają się albo na scenę albo na plażę.

Doda Screen Facebook.com
Trasa "Lata z Radiem" rozpocznie się dzisiaj w Uniejowie. Tego wieczoru wśród gwiazd wystąpi także Doda.

alex