18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pupa Wojnarowskiej i Pikej robią zagraniczną "karierę". Ich zdjęcia umieścił prześmiewczy portal!

Dumni nie jesteśmy.

Zagraniczny serwis Acidcow.com, jest jednym z tych portali, który ogląda się dla zabicia nudy. Jakież było nasze zdziwienie, gdy przeglądając stronę, trafiliśmy na znajomy widok - pupy Patrycji Wojnarowskiej z imprezy "Samochód roku Playboya".

Piotr Kukulski jest polskim celebrytą. Ma bardzo słodką dziewczynę, która założyła seksowną sukienkę - wprowadzają w temat autorzy galerii.

Patrycja Wojnarowska i Piotr Kukulski, Pikej Screen z Acidcow.com

Precyzujemy - Wojnarowska nie jest dziewczyną Kukulskiego, a jedynie zrobiła sobie z nim na imprezie zdjęcia. Udało jej się także zapozować z Wojciechem Szczęsnym. Użytkownicy serwisu jednak nie odnieśli się pochlebnie do zaproponowanej im galerii. Zabrała wyjątkowo dużo ocen, z czego większość była negatywna. 39 osób kliknęło "kciuka w dół", co jest wyróżniającym się wynikiem.

Patrycja Wojnarowska Kapif

Zwykle galerie, pokazujące wdzięki apetycznych pań, cieszą się dużą sympatią. Tym razem jednak w komentarzach popłynęła fala goryczy:

To nawet nie zbliża się do terminu "seksowne".
Ale płaska, w ogóle niefajna.
Błagam...
Oboje są straszni.

Patrycja Wojnarowska Kapif

Wojciech Szczęsny, Patrycja Wojnarowska WBF

Nam zapadły w pamięć słowa Wojnarowskiej, które padły w wywiadzie dla portalu Mediaelite.pl, powiedziała:

Według mnie celebryta to osoba znana z tego, że jest znana. Tylko od niej zależy, czy to jest stadium przejściowe, czy przystanek końcowy. Osobiście natomiast mam większe ambicje i zamiłowanie do tego, co będę robiła w przyszłości.

Czekamy więc, kiedy zamiłowanie zamieni w konkret.

karo