Justyna Steczkowska zdradziła, jak będzie miała na imię jej córeczka!

Jesteście ciekawie, kto wybrał imię?

Córeczka Justyny Steczkowskiej przyjdzie na świat w sierpniu. Gwiazda zdradziła ostatnio w rozmowie z Radiem Kolor, jak dziewczynka będzie miała na imię.

Prawdopodobnie będzie to Helena. Byłam dosyć uparta, co do imion naszych synów, więc tym razem przyzwoicie i jak przystało na porządną małżonkę, byłoby pozwolić mężowi nazwać córkę imieniem, które mu się podoba. To jest imię, które on wybrał dla maleństwa.

Justyna Steczkowska, mąż Kapif

 

Justyna opowiedziała także o tym, jaką jest mamą dla swoich dwóch synków - Leona i Stanisława.

Jestem mamą, która przede wszystkim kieruje się sercem. Kocham swoje dzieci bezwarunkowo, bez względu na to, czy są bardzo grzeczne, czy mniej grzeczne. Najważniejsza w wychowaniu jest konsekwencja i przyznam szczerze, że czasem się łamię. Na szczęście wtedy wkracza mój małżonek i wszystko jest w porządku. Dzieciom ciężko jest czasem odmówić albo krzyknąć na nie. Każdy, kto ma dziecko, szczególnie małe, ten wie, że jak dziecko zrobi oczy kota ze "Shreka" to nie ma się jak bronić! Rozbraja nas zupełnie - żartowała.

Justyna Steczkowska - Puchowe kołysanki 2 Justyna Steczkowska - Puchowe kołysanki 2 (Justyna Steczkowska - oficjalna strona internetowa)

Justyna Steczkowska Kapif

 

Podoba Wam się imię, które wybrał dla małej Maciej Myszkowski?

 

aga