Katarzyna Glinka PRAWIE bez makijażu

Wam też się podoba?
Katarzyna Glinka prawie bez makijażu Wam też się podoba? Katarzyna Glinka była na spotkaniu dawców i biorców szpiku kostnego. Aktorka postawiła na dyskretną elegancję - spokojny strój i prawie całkowity brak makijażu. Katarzyna Glinka w ostatni czwartek była na spotkaniu dawców i biorców szpiku kostnego. Aktorka postawiła na dyskretną elegancję - spokojny strój i prawie całkowity brak makijażu. I wyglądała wspaniale. Redaktorka Gali.pl zapytała kiedyś Glinkę, czy czuje się zawstydzona swoją urodą. - Nie myślę o sobie w ten sposób - odpowiedziała. - A poza tym kiedy wstaję wcześnie rano, wcale nie jest tak dobrze, jak się pani może spodziewa. Kiedy kobieta po 30-tce budzi się bladym świtem, bywa różnie i często jest się do czego przyczepić. Kasia Glinka wygląda pięknie. Paparazzi szaleją!

Katarzyna Glinka w ostatni czwartek była na spotkaniu dawców i biorców szpiku kostnego. Aktorka postawiła na dyskretną elegancję - spokojny strój i prawie całkowity brak makijażu. I wyglądała wspaniale.

Katarzyna Glinka Kapif

Katarzyna Glinka Kapif

Redaktorka Gali.pl zapytała kiedyś Glinkę, czy czuje się zawstydzona swoją urodą.

Nie myślę o sobie w ten sposób - odpowiedziała. - A poza tym, kiedy wstaję wcześnie rano, wcale nie jest tak dobrze, jak się pani może spodziewa. Kiedy kobieta po 30-tce budzi się bladym świtem, bywa różnie i często jest się do czego przyczepić.

Tu akurat nie ma się do czego przyczepić.

Katarzyna Glinka Kapif

Katarzyna Glinka Kapif

A tak piękna aktorka wygląda w pełnym makijażu. Jaką bardziej wolicie?

Katarzyna Glinka Kapif

Katarzyna Glinka Kapif

alex