Poznaliśmy imię córeczki Kim Kardashian i Kanye Westa! Nie zaczyna się na literę "k"

To dość oryginalne imię.
Znamy imię córeczki Kanye Westa! Dziewczynka nazywa się dość... niecodziennie. Jak podał serwis TMZ, powołując się na dokumenty z kliniki, córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa ma na imię North. North West - podoba się Wam to zestawienie? Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, imię urodzonej w ubiegły weekend córeczki Kim Kardashian i Kanye Westa, nie zaczyna się na literę "k". Jak informuje serwis TMZ, powołując się na dokumenty z kliniki, dziewczynka nazywa się North. O tym imieniu Kim mówiła już wcześniej. Pod koniec marca gościła w programie "The Tonight Show with Jay Leno". Zaprzeczyła wtedy pogłoskom, że Kanye chciałby dać na imię jej córeczce właśnie North. Czyżby zmienili zdanie? - Podoba mi się Easton, Easton West - żartowała w programie. Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami 15 czerwca. Ich córeczka urodziła się 5 tygodni przed planowanym terminem. North West - jak Wam się podoba to zestawienie?

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom imię, urodzonej w ubiegły weekend córeczki Kim Kardashian i Kanye Westa, nie zaczyna się na literę "k". Jak informuje serwis TMZ, powołując się na dokumenty z kliniki, dziewczynka nazywa się North.

A very pregnant Kim Kardashian goes house shopping in Bel Air neighborhood.  Pictured: Kim KardashianTRY CW / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Try CW / Splash News

O tym imieniu Kim mówiła już wcześniej. Pod koniec marca gościła w programie "The Tonight Show with Jay Leno". Zaprzeczyła wtedy pogłoskom, że Kanye chciałby dać na imię jej córeczce właśnie North. Czyżby zmienili zdanie?

Podoba mi się Easton, Easton West - żartowała w programie.

Kim KardashianEast News

Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami 15 czerwca. Ich córeczka urodziła się 5 tygodni przed planowanym terminem. North West - jak Wam się podoba to zestawienie?

nn