Renata z Top Model weźmie udział w swojej pierwszej zagranicznej sesji zdjęciowej

Ulubienica jurorów programu zrobi karierę?
Kariera Renaty Kuczab nabiera tempa Czy ulubienica jurorów "Top Model" zrobi karierę? Kariera Renaty Kuczab, uczestniczki programu "Top Model" nabiera tempa. Modelka weźmie udział w sesji fotograficznej dla hiszpańskiego magazynu "Telva" Renata Kuczab, mimo że nie wygrała programu "Top Model", a z finałowej czwórki odpadła jako pierwsza, ma powody do radości, ponieważ za kilka dni wylatuje do Madrytu, gdzie weźmie udział w sesji fotograficznej dla znanego magazynu "Telva". - Marzy mi się praca z najlepszymi projektantami i fotografami. Na początku na pewno będę pracować w Polsce. Później chcę pracować w Azji, w Polsce nie da się zbyt dużo zarobić na modelingu - wyznała Renata w jednym z ostatnich wywiadów. W sesjach dla magazynu "Telva" wystąpiły już Ola Kuligowska i Magda Roman - uczestniczki wcześniejszych edycji programu "Top Model".

Mimo że nie wygrała programu Top Model, a z finałowej czwórki odpadła jako pierwsza, Renata Kurczab ma powody do radości. Jej kariera nabrała niesamowitego tempa. Modelka za kilka dni wylatuje do Hiszpanii. W Madrycie weźmie udział w sesji fotograficznej dla znanego magazynu "Telva".

Kiedy niedawno rozmawialiśmy z Renatą o jej planach na przyszłość, wyznała:

Marzy mi się praca z najlepszymi projektantami i fotografami. Na początku na pewno będę pracować w Polsce. Później chcę pracować w Azji, w Polsce nie da się zbyt dużo zarobić na modelingu. Chciałabym także znów pracować w przyszłości z Marcinem Tyszką. To wspaniały fotograf, wielki profesjonalista.

Wygląda na to, że jej marzenie wkrótce się spełni. Agencja D'vision ujawniła, że to właśnie w obiektywie Marcina Tyszki stanie Renata.

Pierwsza poważna sesja reklamowa dla Apart, także była dziełem jurora Top Model.

Renata kurczab, Apart, Top Model mat. promocyjne

Renata kurczab, Apart, Top Model mat. promocyjne

 

 

Kciuki za Renatę trzyma mnóstwo osób z show.

Renata była moim numerem 1. Sądzę, że bardzo się nadaje fizycznie, żeby coś  osiągnąć za granicą. Jest wysoko szczupła, piękna, ma wyjątkowe usta, jest fotogeniczna - powiedziała Anja Rubik w rozmowie z Plotek.pl.
Przyznam się, że byłam troszkę w szoku, że Renata odpadła, bo była jedną z moich faworytek - wyznała Joanna Krupa w "Dzień dobry TVN".
Renata i Klaudia miały zdecydowanie najlepsze warunki do pracy na wybiegu. To właśnie jest dla mnie kluczowe, dlatego moje serce było przy Renacie - opowiedziała w wywiadzie dla "Show" Katarzyna Sokołowska.

Fanem jej urody jest również Kuba Wojewódzki, który w swoim najnowszym felietonie dla "Polityki" napisał:

Zakończyła się kolejna, trzecia już edycja programu "Top Model". Podobnie jak to jest w programach "X Factor" czy "Mam Talent", to widzowie decydują, kto wygra. Dlatego też nie zwyciężyła zmysłowa Renata Kurczab. Smakosze oglądający "Ranczo", "Pamiętniki z wakacji" i zespół Weekend wyznaczają esemesami nowe kategorie piękna i talentu. I taka też jest aktualna laureatka.

W sesjach dla magazynu "Telva" wystąpiły już Ola Kuligowska i Magda Roman - uczestniczki wcześniejszych edycji programu Top Model. Renata jako pierwsza z dziewczyn z 3. sezonu dostała propozycję zagranicznej sesji.

aga