TVP POZYWA Mozila za ostre słowa o Opolu!

Krytyka Mozila nie przeszła bez echa.

Czesław Mozil, w wywiadzie dla Kultura.gazeta.pl, ostro skrytykował tegoroczny festiwal w Opolu. Reakcja TVP była błyskawiczna.

odajemy Czesława Mozila do sądu za zniesławienie. W najbliższym czasie wydamy w tej sprawie szczegółowy komunikat - mówi Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP. To reakcja telewizji polskiej na wywiad, którego artysta udzielił naszemu portalowi.
Po wywiadzie, jakiego Czesław Mozil udzielił portalowi Gazeta.pl, Telewizja Polska podaje go do sądu za zniesławienie. - To cały mój komentarz do tej sprawy
Podajemy Czesława Mozila do sądu za zniesławienie. W najbliższym czasie wydamy w tej sprawie szczegółowy komunikat. To cały mój komentarz do tej sprawy - powiedział rzecznik prasowy Telewizji Polskiej, Jacek Rakowiecki w rozmowie z Wiadomości.gazeta.pl.

09.06.2008 LODZ , UL. PIOTRKOWSKA 102 , PUB LODZ KALISKA , KONCERT CZESLAW SPIEWA .  NZ. CZESLAW MOZIL  FOT. SERGIUSZ PECZEK / AGENCJA GAZETA Fot. Sergiusz Pęczek / AG

Mozil zarzucił organizatorom imprezy niekompetencję i kompletny brak profesjonalizmu. Zespołowi zabroniono zaśpiewania piosenki po angielsku, mimo że wcześniej zezwolono na jej wykonanie. Podano także złą nazwę grupy. Zamiast Czesław Śpiewa, wystąpił więc "Czesław Mozil Projekt Duński".

 

Czesław Mozil Screen Facebook.com

aga