Shakira wrzuciła nowe zdjęcia małego Milana i napisała do Pique: Kochamy cię!

Miło na nich popatrzeć.
Shakira chwali się rodzinką Mały Milan podbija serca fanów wokalistki "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! Kochamy cię!" - tak Shakira podpisała najnowsze zdjęcie swojej rodziny, które opublikowała na Facebooku Shakira i Gerard Pique często chwalą się swoim szczęściem na portalach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie z ukochanym i małym Milanem, Shakira opublikowała na Facebooku przy okazji Dnia Ojca. "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! Kochamy cię! Twoja rodzina" - tak Shakira podpisała jedno ze zdjęć, na którym możemy podziwiać jej szczęśliwą rodzinkę w komplecie. Pięciomiesięczny Milan błyskawicznie podbił serca fanów gwiazdy. Jego mama nieustannie dba o to, by każdy widział, jak szybko chłopiec rośnie. "Przysięgałam, że nigdy tego nie zrobię, a teraz jestem jedną z tych irytujących matek, pokazujących niezliczone zdjęcia swojego dziecka" - napisała wokalistka na Facebooku. Pique i Shakira poznali się w 2010 roku, przy okazji kręcenia klipu do piosenki "Waka Waka", która była oficjalnym utworem Mistrzostw Świata w RPA. Piosenkarka potwierdziła, że jest w związku z piłkarzem FC Barcelony w marcu 2011 roku, pokazując na swoim Twitterze zdjęcie zatytułowane: "Przedstawiam Wam moje słoneczko".

Shakira i Gerard Pique są jedną z naszych ulubionych par. Zakochani często chwalą się swoim szczęściem na portalach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie z ukochanym i małym Milanem, Shakira wstawiła z okazji obchodzonego w Stanach Zjednoczonych Dnia Ojca.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca! ! Kochamy cię! Twoja rodzina - napisała.

Shakira, Gerard Pique Screen Facebook.com

Pięciomiesięczny Milan podbił serca. Jego mama zresztą nieustannie dba, aby każdy widział jak szybko chłopiec rośnie i jaki jest słodki.

Przysięgałam, że nigdy tego nie zrobię, a teraz jestem jedną z tych irytujących matek, pokazujących zdjęcia swojego dziecka - napisała na swoim Facebooku.
Mamusiu, dziękuję, że zabrałaś mnie do "The Voice", co za ubaw! Chociaż twoim koledzy trenerzy mają na mnie wątpliwy wpływ, jestem gotowy na 6. sezon! - podpisała zdjęcie Shakira.

Shakira, Gerard Pique Screen Facebook.com

To nie pierwszy raz, gdy maluch zasiada na czerwonym fotelu jurora.

Shakira Twitter.com

Pique i Shakira poznali się w 2010 roku, przy okazji kręcenia klipu do piosenki "Waka Waka", która była oficjalnym utworem Mistrzostw Świata w RPA. Piosenkarka oficjalnie potwierdziła, że jest w związku z 25-letnim piłkarzem FC Barcelony w marcu 2011 roku, pokazując na swoim Twitterze zdjęcie zatytułowane:

Przedstawiam Wam moje słoneczko.

Shakira i Gerard Pique Screen Twitter.com

aga