Wszystko na pokaz? Projektantka zdradziła, jaką bieliznę nosi księżna Kate

Brytyjska projektantka zdradziła, jaką bieliznę nosi Księżna Kate!
Jaką bieliznę nosi księżna Kate? Małżonka księcia Williama jest podobno zachwycona projektami Lorny Drew Właścicielka marki Lorna Drew Nursing and Pregnancy Lingerie pochwaliła się, że wysyłała księżnej Kate bieliznę, którą obdarowana była ponoć "zachwycona" Księżna Kate jest dla wielu kobiet prawdziwą ikoną mody, a jej wybory co do stroju są komplementowane przez miliony ludzi na świecie. Gdy tylko pojawi się publicznie w kreacji dostępnej dla przeciętnego śmiertelnika, sukienka znika ze sklepowych wieszaków w mgnieniu oka. Brytyjska projektantka i właścicielka marki Lorna Drew Nursing and Pregnancy Lingerie zdradziła całemu światu jaką bieliznę nosi księżna Kate. Drew ujawniła, że księżna jest wielką fanką jej projektów i pochwaliła się, że wysyłała Kate komplet bielizny, którym obdarowana była podobno "zachwycona". Projektantka jest zaszczycona wyborem księżnej. - Styl Kate jest bardzo elegancki, zawsze wygląda kobieco i szykownie, więc wiedziałam, że nasza bielizna przypadnie jej do gustu - powiedziała Drew w rozmowie z portalem Dailymail.co.uk. Bieliznę dla ciężarnych kobiet marki Nursing and Pregnancy Lingerie nosi także m.in. Jessica Simpson.

Księżna Kate jest dla wielu ikoną mody, a jej wybory co do stroju są komplementowane przez miliony ludzi na świecie. Gdy tylko pojawi się gdzieś w kreacji dostępnej dla przeciętnego śmiertelnika, sukienka znika ze sklepowych wieszaków w mgnieniu oka. Na paradę z okazji urodzin Królowej Elżbiety II, Księżna założyła jasnoróżowy płaszcz z perłowymi guzikami od Alexandra McQueena. A co miała pod nim? Brytyjska projektantka i właścicielka marki Lorna Drew Nursing & Pregnancy Lingerie zdradziła całemu światu, w jakiej bieliźnie chodzi Księżna Kate.

Księżna Kate i książę William, książę Harry Reuters

Lorna Drew ujawniła, że księżna jest wielką fanką bielizny jej projektu. Wysyłała Kate komplet bielizny, którym obdarowana była podobno "zachwycona".

Dziękuję za przemyślany prezent - napisała ponoć Lornie Księżna.

Lorna Drew Nursing & Pregnancy Lingerie mat. promocyjne

Stanik marki Lorna Drew Nursing & Pregnancy Lingerie kosztuje 39 funtów, majtki - 19.

Lorna Drew Nursing & Pregnancy Lingerie mat. promocyjne

Lorna Drew Nursing & Pregnancy Lingerie mat. promocyjne

Lorna Drew jest zaszczycona wyborem księżnej.

Styl Kate jest bardzo elegancki, zawsze wygląda kobieco i szykownie, więc wiedziałam, że nasza bielizna przypadnie jej do gustu - powiedziała projektantka w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Bieliznę dla ciężarnych kobiet projektu Lorny Drew nosi także m.in. Jessica Simpson.

Jessica Simpson EastNews

aga