Ola Kwaśniewska o mężu: Jestem jak groupie, jeżdżę na wszystkie jego koncerty!

Ola Kwaśniewska wyznała. że jest największą fanką swojego męża.
Kwaśniewska największą fanką Badacha Jestem jak groupie, jeżdżę na wszystkie jego koncerty! - zdradza Ola Ola Kwaśniewska wyznała. że jest największą fanką swojego męża Kuby Badacha. - Jestem jak groupie, jeżdżę na wszystkie jego koncerty! - zdradziła w "DD TVN" Kuba Badach muzyką zajmuje się od zawsze. Swój pierwszy solowy album nagrał w wieku 12 lat. Była to płyta z kolędami napisanym specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Z wiekiem talent muzyczny Badacha rozwijał się. Dziś artysta ma na koncie dwa Fryderyki. Jego żona, Ola Kwaśniewska szczerze wyznaje, że jest jego największą fanką: - Jestem normalnie jak groupie. Jeżdżę na wszystkie koncerty Kuby! - wyznała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Kwaśniewska opowiedziała również o wrażeniach, jakie wywierają na niej występy ukochanego. - Jego koncerty są na tak wysokim poziomie, że zapominam, że to mój mąż i w pełni oddaję się doznaniom muzycznym - przyznała córka byłego prezydenta. Ślub pary był towarzyskim wydarzeniem roku. Ceremonia odbyła się 22 września 2012 roku, a wśród zaproszonych gości znalazły się gwiazdy polskiej sceny muzycznej, politycy, dziennikarze. W kwietniu małżonkowie w końcu zamieszkali razem. Przeprowadzili się do ogromnego domu położonego w warszawskim Wilanowie.

Kuba Badach muzyką zajmuje się od zawsze. Swój pierwszy solowy album nagrał w wieku 12 lat. Była to płyta z kolędami napisanym specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. Z wiekiem talent muzyczny Badacha rozwijał się. Dziś artysta ma na koncie dwa Fryderyki.

Jego żona, Ola Kwaśniewska szczerze wyznaje, że jest jego największą fanką:

Zdarza mi się nawet jeździć na jego koncerty do innych miast. Jestem normalnie jak groupie - jeżdżę na wszystkie koncerty Kuby! - wyznała w rozmowie z "DD TVN".

Kuba Badach Screen Facebook.com

Kwaśniewska opowiedziała o wrażeniach, jakie wywierają na niej występy ukochanego.

Koncerty mojego męża są na tak wysokim poziomie wykonawczym, że sprawia mi to nadal olbrzymią przyjemność i bardzo szybko zapominam, że to jest mój mąż i oddaję się doznaniom płynącym ze sceny.

Spójrzcie tylko, jak rozmarzona jest Ola podczas koncertu męża. To zdjęcie było zrobione w grudniu 2011 roku:

 Ola Kwaśniewska KAPIF

Ola rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską z "DD TVN" nie tylko o koncertach męża. Dziennikarka zapytała, czy Ola ma jakiś wpływ na stylu ubierania się Kuby Badacha.

Kuba nie życzyłby sobie, żeby się rozwodzić nad jego stylem i nad naszymi różnymi potyczkami na tym polu - żartowała gwiazda w rozmowie z "DD TVN".

Ślub pary był towarzyskim wydarzeniem roku. Ceremonia odbyła się 22 września 2012 roku, a wśród zaproszonych gości znalazły się gwiazdy polskiej sceny muzycznej, politycy, dziennikarze. W kwietniu para nareszcie zamieszkała razem. Przeprowadzili się do ogromnego domu położonego w ekskluzywnej warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Ola Kwaśniewska, Kuba Badach KAPIF

aga